Marta Kielczyk – kim jest ta prezenterka TVP? Mąż, dzieci i życie prywatne

W naszym kraju nie brakuje ambitnych dziennikarek i prezenterek, które zdobywają sympatię widzów nie tylko swoją urodą ale również profesjonalizmem. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Marta Kielczyk. Nic więc dziwnego, że wielu internautów szuka informacji o niej i jej życiu. Wychodząc im naprzeciw przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz wszystko, co wiadomo o Marcie Kielczyk. Musimy jednak uprzedzić, że jest ona osobą, która bardzo dba o swoją prywatność, dlatego też nie do wszystkich informacji o jej życiu prywatnym udało nam się dotrzeć.

Marta Kielczyk – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Marta Kielczyk to znana i ceniona prezenterka telewizyjna i dziennikarka, która urodziła się 23 maja 1974 w Siedlcach. Jako dziecko wychowywała się jednak w Rawie Mazowieckiej i to w tym mieście uczęszczała do LO im. Marii Skłodowskiej-Curie. Ukończyła także Instytut Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i Szkołę Główną Handlową w Warszawie gdzie odbywała studia menedżerskie. Jest więc osobą doskonale przygotowaną do wykonywania swojego zawodu, co z resztą pokazuje swoim profesjonalizmem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marta Kielczyk (@martakielczyk)

Marta Kielczyk – kariera

Kariera zawodowa Marty Kielczyk rozpoczęła się w 1993 roku w Radiu Kolor. Następnie w latach 1994–2007 i 2009–2012 pracowała w Programie I Polskiego Radia, najpierw w “Sygnałach dnia”, potem w “Lecie z radiem” i “Czterech porach roku”. Pełniła tam nawet rolę kierownika redakcji kultury i rozrywki. Kolejnym etapem jej kariery była praca w radiu TOK FM, gdzie prowadziła program “Pierwsze śniadanie”. Miało to miejsce w latach 2013 do 2015.
W 1999 roku wygrała casting na prezenterów i reporterów po czym została prezenterką w znanym programie informacyjnym “Panorama”. Ponadto na antenie telewizyjnej dwójki prowadziła programy takie jak “Praca dla każdego”, “Studio SAPARD” oraz “W imieniu obywatela”. Przygotowywała felietony dla śniadaniowego programu “Pytanie na śniadanie”. Na swoim koncie ma również epizod pracy jako dziennikarka i prezenterka sportowa. Podczas Igrzysk w Pekinie przedstawiała olimpijskie ciekawostki w programie “Pekin 2008 – Z olimpijskich aren”. Przez wiele lat była i pozostaje związana z programami Telewizji Publicznej. Pojawia się zarówno na antenie TVP1 jak w TVP info. Na swoim koncie ma również książkę poświęconą błędom językowym “#WPADKI – @grzechy językowe w mediach”. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień w tym nagrodę Chryzostoma, przyznawaną przez słuchaczy Polskiego Radia za poprawną polszczyznę.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marta Kielczyk (@martakielczyk)

Marta Kielczyk – rodzina

Prezenterka jest jedną z osób, które bardzo dbają o swoją prywatność, dlatego też nigdy nie dzieliła się szczegółami dotyczącymi jej bliskich. Dwukrotnie opublikowała w sieci archiwalne zdjęcia mamy i taty z okazji Dnia Matki oraz Dnia Ojca. Nie podzieliła się jednak żadnymi informacjami na temat swoich rodziców. Niemniej jednak fakt, że złożyła im życzenia za pośrednictwem mediów internetowych może wskazywać, że ma z nimi dobre relacje. W internecie nie znajdziemy również informacji o tym, czy Marta Kielczyk posiada rodzeństwo.

Marta Kielczyk – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Choć życie prywatne Marty Kielczyk interesuje widzów nie da się ukryć, że wiemy na jego temat bardzo niewiele. Dziennikarka nigdy nie poruszała tematu swoich związków – nie wiemy więc, czy ma męża lub partnera. Każde zdjęcie z mężczyzną, które zostaje przez nią opublikowane skłania widzów do snucia domysłów, dotychczas jednak żadna z pojawiających się plotek nie została potwierdzona.

Marta Kielczyk – dzieci

Jak wspominaliśmy, Marta Kielczyk jest jedną z tych osób, które chcą być znane ze względu na swój profesjonalizm, nie zaś z powodu epatowania życiem osobistym. Dlatego tez w sieci próżno jest szukać informacji o tym, czy posiada dzieci. Na jej mediach społecznościowych możemy znaleźć zdjęcie z maluchami, jednak pochodzi ono z jednego z wydarzeń charytatywnych, w których brała udział. Nie jesteśmy więc w stanie stwierdzić, czy w życiu prywatnym Marta Kielczyk spełnia się jako matka.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marta Kielczyk (@martakielczyk)

Marta Kielczyk – Facebook i Instagram

Mimo swojego zamiłowania do ochrony prywatności Marta Kielczyk jest dostępna w sieci. Prowadzi swoją stronę na Facebooku, która obecnie obserwuje 13 tysięcy osób. Posiada także profil na Instagramie, @martakielczyk, gdzie zgromadziła ponad 5 tysięcy obserwatorów. Warto jednak zauważyć, że nie publikuje ona zbyt wiele szczegółów swojego życia prywatnego. Czasem pojawiają się jej zdjęcia z sesji lub też migawki z podróży. Znacznie chętniej dzieli się kadrami ze swojego życia zawodowego oraz różnego rodzaju wydarzeń medialnych, w których bierze udział.

Marta Kielczyk – ciekawostki z życia

Niewiele osób wie, że poza pracą w mediach Marta Kielczyk ma za sobą także epizody aktorskie. Dwukrotnie wystąpiła przed kamerą w roli aktorki. Jej debiutem był film “Zamiana” z 2009 roku gdzie wcieliła się w rolę prezenterki TV News. Drugi raz wystąpiła w podobnej roli. Miało to miejsce w 2011 roku w serialu kryminalnym “Instynkt”. Wówczas zagrała rolę prezenterki Panoramy. Jak więc widać, dwukrotnie zagrała rolę, w której najlepiej odnajduje się również w rzeczywistości.