TVP ogłosiło: Ta para będzie komentować Eurowizję!

Tegoroczny konkurs Eurowizji już niedługo, bo zaczyna się 18 maja.

Polskim reprezentantem na Eurowizję jest Rafał Brzozowski z piosenką “The Ride”. Utwór nie powala na kolana, jednak w ten weekend wokalista ma się spotkać z Edytą Górniak, która – być może – “sprzeda” mu kilka cennych wskazówek [więcej o ich spotkaniu tutaj].

 

https://www.instagram.com/eurovision/

 

Do tej pory jednak nie było wiadomo, kto będzie komentował występy podczas Eurowizji. W poprzednich latach robił to Artur Orzech, ale po tym, jak TVP zrezygnowało z niego jako prowadzącego “Szansę na Sukces” [więcej tutaj], jego udział był wątpliwy.

 

Dopiero w piątek wieczorem Telewizja Polska podała nazwiska komentatorów konkursu Eurowizji. Postawiła na dwie postacie – znany, wręcz kultowy dziennikach oraz wschodząca gwiazda TVP. Pierwszy to Marek Sierocki, drugi – Aleksander Sikora.

 

https://www.instagram.com/badzmyrazem.tvp/

 

Zdania internautów są podzielone:

 

Sikora okey ,ale Sierocki?Przeciez on ma strasznie śpiacy glos….Nie ma jak Pan Artur Orzech,no ale DOBRA Zmiana robi swoje .

 

Co? Rozumiemy powiew świeżości i w ogóle, nic nie mam do obu panów ale są rzeczy których nie da się rozdzielić. Pan Orzech na Eurowizji jest tak pewny, jak Maryla Rodowicz na Sylwestrze, jak to że ziemia jest okrągła czy to że biały jest biały a czarny czarny. Tych rzeczy się nie da i nie można ich zmieniać…

 

Fajnie, wreszcie trochę świeżości

– pisali pod informacją z TVP.

 

https://www.instagram.com/p/COSuys5hGIU/