Artur Orzech założył kanał na YouTube. Tam zwraca się do Jacka Kurskiego!

Ponad miesiąc temu doszło do dziwnej sytuacji, w której brał udział Artur Orzech.

Dziennikarz radiowy o od 2019 roku prowadzący program “Szansa na Sukces”, miesiąc temu nie pojawił się na planie programu. Artur Orzech był niedysponowany, a po tym zdarzeniu Telewizja Polska zrezygnowała ze współpracy z prezenterem [więcej na ten temat tutaj].

 

Ponieważ Artur Orzech od wielu lat był komentatorem konkursów Eurowizji – zarówno głównego konkursu jak i tanecznego czy Eurowizji Junior – dlatego pojawiły się pytania czy tak też będzie w tym roku.

 

https://www.facebook.com/szansanasukces.opole2021

 

Cisza trwa, a ja widzę wszędzie posty z pytaniem, kto za mnie będzie komentował to wydarzenie. Jestem na tyle doświadczonym i dojrzałym człowiekiem, by zdawać sobie sprawę z tego, jak wygląda sytuacja. Nie jestem natomiast idiotą, by nie spodziewać się decyzji dla mnie najgorszej.

– powiedział w wywiadzie dla Onetu.

 

Prezenter najprawdopodobniej nie otrzymał od TVP propozycji współpracy w tym zakresie, dlatego założył swój kanał na YouTube.

 

Co prawda na kanale nie ma jeszcze żadnego nagrania, jednak w zakładce “Informacje” znajdziemy słowa dotyczące prezesa Jacka Kurskiego:

 

Wyprzedź prezesa zanim Ci oświadczy, że nie skomentujesz Eurowizji!

 

fot. youtube/Artur Orzech

 

Tym samym Artur Orzech planuje wyprzedzić negatywną wiadomość, jaką spodziewa się otrzymać od TVP i samodzielnie komentować konkurs Eurowizji. Z uwagi na to, że tylko Telewizja Polska ma prawo do nadawania Konkursu, prezenter obecnie zastanawia się nad formą swojego komentowania występów.

 

Zobacz też: Urbański zaskoczył fanów: “Hubercie gdzie ty masz włosy ?😮” (FOTO)

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.