Laura Bączkiewicz reprezentantką na Eurowizję Junior. Jak śpiewa 10-latka? [VIDEO]

10-letnia Laura Bączkiewicz wygrała “Szansę na Sukces. Eurowizja Junior 2022” i tym samym została polską reprezentantką na konkurs Eurowizja Junior w Erywaniu w Armenii.

W finale “Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022” wystąpiła czwórka młodych wokalistów: Natalia Smaś, Laura Bączkiewicz, Aleksander Maląg i Ida Wargskog. Do superfinału przeszła Laura oraz Aleksander Maląg, który zaprezentował piosenkę “On my way”.

 

https://www.youtube.com/watch?v=vLKEqJzP2As

 

>>>Szokująca metamorfoza Viki Gabor. Co ona sobie zrobiła?! [FOTO]

 

Wygrała jednak Laura i jak czytamy na stronie Eurowizji dziewczynka już od wielu lat uczy się śpiewu:

 

10-letnia Laura Bączkiewicz pochodzi z Konina, a pierwsze kroki w muzyce zaczęła stawiać już w wieku 4 lat na deskach Konińskiego Domu Kultury. Aktualnie kształci się w Studiu Piosenki Estradowej Hit. Co ciekawe, oprócz śpiewania dziewczyna pasjonuje się też dubbingiem w filmach i nie wyklucza kariery aktorskiej. Popularność zdobyła w piątej edycji The Voice Kids, w której doszła do finału pod okiem Dawida Kwiatkowskiego. Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała Dancing queen z repertuaru Abby.

 

Poniżej dwie piosenki w wykonaniu Laury. Pierwsza to “Hold My Hand” z repertuaru Lady Gaga. Druga tu utwór pt. “To the Moon”.

 

https://www.instagram.com/szansanasukces.2022/

 

Finał Eurowizji Junior odbędzie się 11 grudnia w Demirczian Arena w Erywaniu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jl9RNXBGtRE

 

https://www.youtube.com/watch?v=hoH4DkG9EEE