Szokujące nagranie z galerii Arkadia w Warszawie. Zobacz atak nożownika!

W minioną sobotę w warszawskiej galerii handlowej Arkadia miały miejsce przerażające sceny.

Arkadia to popularna galeria handlowa zlokalizowana w Warszawie przy ul. Jana Pawła II. W sobotę wieczorem miało tam miejsce przerażające zdarzenie. Na terenie obiektu grasował niebezpieczny mężczyzna.

 

bójka, atak, arkadia, nożownik
bójka w Arkadii – fot. screen youtube/Obywatel

 

Mężczyzna w szarek koszulce najpierw bił się z dwoma innymi. Na początku próbowano go uspokoić i na filmie widać, jak inni mężczyźni zbliżają się i próbują załagodzić sytuację.

Jednak to nie pomogło i agresor dopada swoją ofiarę – mężczyznę z białej koszulce. Zaczyna okładać go pięściami. Inni chcą odciągnąć agresora, ale bezskutecznie. Pojawia się też blondynka w czarnym ubraniu – prawdopodobnie partnerka agresora.

Mężczyzna w szarej koszulce, bije tego w białej, kopie go też w twarz. Partnerka chce go uspokoić, tej jednak nadal jest agresywny. W pewnym momencie atakuje swoją ofiarę, najprawdopodobniej nożem.

Po całym zajściu, razem z dziewczyną odchodzą z miejsca zdarzenia i opuszczają galerię.

 

bójka, atak, arkadia, nożownik
w kieszeni miał nóż – fot. screen youtube/Obywatel

 

Nagranie, które nie przedstawia całości zdarzenia (bo nie widać początku) trwa dwie minuty. W tym czasie nie widać, by ochrona wzywała Policję, lub by robił to ktoś inny. Większość osób przybiera rolę obserwatora, poza kilkoma mężczyznami, którzy próbowali okiełznać napastnika.

 

Zobacz też: Michał Szpak ma na paznokciach rysunki genitaliów! (FOTO)

 

Jak podaje TVP Warszawa, mężczyźni biorący udział w bójce nie są poważnie poszkodowani, jednak agresor jest poszukiwany przez Policję:

 

W oparciu o zgromadzony materiał taki jak monitoringi czy przesłuchanie tych pierwszych świadków wskazuje na to, że jest to po prostu klastyczna bójka, z tym że z niebezpieczną sytuacją, że jeden z mężczyzn miał użyć noża – zauważył nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik Komendanta Stołecznego Policji.

 

W jednym z komentarzy pod nagraniem na Youtube napisano o tym, jaki był początek bójki:

 

Ten w białym przyduszał swoją dziewczynę. Przez dobre kilkanaście metrów. Gdy chciała się uwolnić przy schodach brutalnie ja szarpnął. Wtedy ten w szarym stanął w jej obronie, popchnął go i powiedział co jej robisz?!
Wtedy ten w białym wpadł w szał, wrócił do galerii z krzykiem razem z tym wielkim w czarnej koszulce i zaczęli atakować tego w szarym t-shircie. On po prostu się bronił

 

Czy tak było faktycznie, ustali Policja. W sprawie trwa śledztwo.

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.