Zrzucił przypadkową DZIEWCZYNKĘ z 3 piętra galerii handlowej! Chwilę później zrobił coś SZOKUJĄCEGO! (wideo)

Zrzucił przypadkową DZIEWCZYNKĘ z 3 piętra galerii handlowej! Chwilę później zrobił coś SZOKUJĄCEGO! (wideo)

Przerażające sceny miały miejsce w jednej z chińskich galerii handlowych. 36-letni niedoszły samobójca zdecydował się na desperacki krok. Mężczyzna złapał przypadkową, 3-letnią dziewczynkę, a następnie zrzucił ją z 3 piętra galerii. Kilka chwil później przeszedł na drugą stronę szklanej szyby i skoczył w dół. Szczęście w nieszczęściu zarówno dziecko, jak i desperat przeżyli upadek z kilku metrów.

 

 

 

 

Wszystko rozegrało się na oczach kilkuset ludzi znajdujących się w tym czasie w centrum handlowym. Mrożące krew w żyłach wydarzenie zarejestrowały również kamery monitoringu. Na nagraniu, które zdecydowano się udostępnić w Internecie widzimy jak mężczyzna podbiega z dzieckiem i niczym szmacianą lalkę ciska nim w dół. Później sam skacze doznając kilku niezagrażających życiu złamań kości.

 

 

 

Dziewczynka z urazem głowy i potłuczeniami została zabrana do szpitala, gdzie powoli wraca do zdrowia. Niedoszły samobójca, który po opatrzeniu ran trafił do policyjnego aresztu wyznał, że chciał popełnić samobójstwo, ponieważ nie radził sobie w życiu, miał długi i brak środków pozwalających na normalną egzystencję. 36-latek zeznał również, że pomysł na zrzucenie z góry małego dziecka narodził się w jego głowie przypadkowo.

 

 

źródła: fakt.pl, youtube.com, foto youtube.com