25 września 2023

Kiedyś była GWIAZDĄ TVNu…dziś musi dorabiać w GALERII HANDLOWEJ! O kim mowa?

Zaczynała jako ekspert od wychowywania dzieci w różnych programach TVN Style. Wkrótce awansowała i jej program trafił do ramówki głównej stacji TVN. Mowa oczywiście o Dorocie Zawadzkiej znanej jako “Superniania”. Jej program był emitowany przez 2 lata i pilnie śledzony przez polskie rodziny, wiele osób korzystało z jej rad udzielanych z telewizyjnego ekranu.

 

Kariera psycholożki rozkwitnęła na tyle, że została zaproszona do “Tańca z gwiazdami”. Próżno teraz szukać Zawadzkiej w TVN. Być może czasami pojawia się gościnnie w roli eksperta. Ostatnio można było ją spotkać w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie w galerii handlowej udzielała wskazówek rodzicom. Z tego głównie się utrzymuje, bazując na dawnej sławie, zostaje zapraszana do prowadzenia różnych warsztatów i szkoleń o wychowywaniu dzieci. Sama poniekąd odniosła porażkę w tej dziedzinie, bo jej syn został zatrzymany przez policję za pobicie i usiłowanie gwałtu.

 

Tak to często ze sławą bywa, jeszcze kilka lat temu miała stabilną pozycję w telewizji i autorytet, a teraz? Teraz są inne gwiazdy i inne programy. Przynajmniej Zawadzka ma prawdziwy zawód i wciąż może pracować, bo co, gdyby była tylko celebrytką?

 

 

Dodaj komentarz