SZOK! ROZPADŁO się MAŁŻEŃSTWO ze”ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”! Niestety para zdecydowała się na rozwód.

Ostatnia edycja “Ślubu od pierwszego wejrzenia” okazała się sukcesem. Aż dwie pary zdecydowały się kontynuować swoje małżeństwo. Jednak sielanka nie trwała zbyt długo, bo wyciekły informacje, że Agnieszka i Marcin nie są już razem.

 

Fani zaniepokoili się, że nie pojawiają się żadne zdjęcia potwierdzające ich miłość i szczęście. Pytali o to na profilach uczestników programu, w końcu jeden komentarz Marcina wyjaśnił całą sytuację.

 

Najpier internautka zarzuciła mu na facebooku:

 

“W porównaniu do Pauliny i Krzysia, to u was nie widać jakoś tego wspólnego życia z Agą”.

 

Na co szczerze odpowiedział:

 

“I tak tutaj pozostanie… gdyż nie jesteśmy razem – odpisał”.

 

Mężczyzna wykazał się niesamowitą klasą, bo po tym komentarzu fani obrzucili Agnieszkę obraźliwymi komentarzami. Marcin bronił byłej żony i prosił, żeby nie oceniać, jeżeli zna się szczegółów sytuacji i podkreślił, że oboje zdecydowali się na rozstanie.

 

Marcin wyjaśnił, że małżeństwo próbowało wspólnie żyć, ale czas pokazał, że oni po prostu do siebie nie pasują. Jednak brak wpływu na wybór żony, nie pomógł mu w zbudowaniu stałej relacji. Nie ukrywa, że chcieli spróbować, dali sobie szansę na poznanie się, ale po ludzku nie wyszło.

 

Jednak tak ekstremalny program jak “Ślub od pierwszego wejrzenia” nie ma dużych szans na sukces. Zmuszanie ludzi do ślubu nie może tak łatwo się udawać. Najważniejsze, że Agnieszka i Marci rozstali się w zgodzie, to też świadczy o ich dojrzałości i klasie.

 

Zdecydowalibyście się wziąć udział w tak ryzykownym programie?

Ślub od pierwszego wejrzenia rozstanie, rozpad małżeństwa

źródło: plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *