W “Mam Talent!” zachwycił Agnieszkę Chylińską. Co teraz robi Staszek Plewniak?

Staszek Plewniak w “Mam Talent!” brał udział w 2016 roku. Z zespołem FOURS collective wykonywał wówczas muzykę na pograniczu jazzu.

W talent show Staszek Plewniak z zespołem doszedł do półfinału:

 

…doszliśmy do półfinału. Pamiętam, że Agnieszka Chylińska bardzo mocno nam kibicowała. Całe jury stało murem za nami. Od półfinałów już niestety liczyły się głosy telewidzów no, a wiadomo – to jednak jazz… 

– opowiadał w “Dzień Dobry TVN”.

 

Czym teraz zajmuje się Staszek Plewniak?

 

https://www.instagram.com/staszek_plewniak/

 

Wokalista nadal związany jest z muzyką. Pracuje jako producent muzyczny i autor piosenek – na przykład dla dzieci czy do reklam. 

Ponadto zadecydował o rozpoczęciu kariery solowej i właśnie szykuje swój pierwszy album. Zapowiadać go ma piosenka pt. “Rytualny”. Debiutanckiego krążka możemy się spodziewać pod koniec roku, tymczasem artysta zaprezentował teledysk do nowego utworu.

 

“Rytualny” wersja alternatywna

 

Teledysk można oglądać w dwóch wersjach – oficjalnej oraz alternatywnej. Jest to backstage’u z planu zdjęciowego.

 

Ujęcia z tej kamerki są tak nietypowe i mają w sobie klimat, który idealnie wpasowują się do aranżacji Rytualnego. Nie miałem w planach wydawać dwóch teledysków, ale gdy zobaczyłem ten materiał stwierdziłem, że warto byłoby zmontować z niego pamiątkowy klip z planu zdjęciowego w formie pamiętnika.

– opowiada piosenkarz.

 

Obydwie wersje “Rytualnego” prezentujemy poniżej. 

 

Wersja oficjalna

 

 

Teledysk alternatywny