26 września 2023

Ta słodka DZIEWCZYNKA ponad 10 lat temu wygrała “MAM TALENT”! DZIŚ jej PIOSENKI podbijają LISTY PRZEBOJÓW na całym ŚWIECIE, a ona cieszy się ogromną POPULARNOŚCIĄ! (foto)

Przedwczoraj, 16 grudnia piosenkarka obchodziła swoje 20 urodziny, jednak nie to jest najważniejsze. Zara Larsson, śliczna wokalistka ze Szwecji cieszy się na świecie coraz większą popularnością, a jej przeboje podbijają notowania list przebojów na całym świecie!

 

 

Jej wczesny debiut, ponieważ na scenie w szwedzkiej edycji programu “Mam Talent” zaprezentowała się, jako 10-letnia dziewczynka okazał się wielkim sukcesem. Mała Zara bezdyskusyjnie wygrała talent show, podbiła serca jurorów i pokochały ją miliony widzów w kraju. W finałowym odcinku zaśpiewała utwór “My Heart Will Go On” Celine Dion i zainkasowała 500 tysięcy szwedzkich koron.

 

Kariera Szwedki zaczęła się bardzo szybko rozwijać, w niedługim czasie podpisała kontrakt z profesjonalną wytwórnią. Jednak debiut na muzycznej scenie nastąpił dopiero w 2013 roku. Jej piosenki z miejsca okazały się hitami, a piosenkarka zgarnęła wiele cennych nagród, w tym najważniejszą Rockbjornen w kategorii przełom roku i najlepsza piosenkarka na żywo.

 

 

Od 2015 roku z powodzeniem podbija światowy rynek muzyczny. Jej debiutancki album, który ukazał się na zachodzie sprzedał się w Wielkiej Brytanii w nakładzie 600 tysięcy egzemplarzy, a pochodząca z niego piosenka “Never Forget You” wywołała spore zamieszanie i była powiewem świeżości. W 2016 roku zaczęła próbować swoich sił w USA. Natomiast podczas rozgrywanych we Francji Mistrzostw Europy zaśpiewała podczas ceremonii otwarcia na stadionie w Paryżu wraz z Davidem Guetta piosenkę promującą to wydarzenie pt. :This One’s For You”.

 

 

Larsson z powodzeniem wydaje nowe piosenki i w 2017 roku jest jedną z najchętniej słuchanych piosenkarek. Ponadto w grudniu wystąpiła podczas koncertu na cześć laureatów Nagrody Nobla. Ostatnio dała też popalić dziennikarzom tabloidu “Daily Star”, którzy skomentowali jej przeźroczystą bluzkę. 20-latka odpisała im na Twitterze. “Wyobraźcie sobie, że chodzicie do szkoły i uzyskujecie dyplom tylko po to, by pisać o tym, że mam sutki”. Trzeba przyznać, że Larsson to dziewczyna z charakterem

źródła: muzyka.interia.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz