Sara James – kim jest i ile ma lat ma zwyciężczyni Mam Talent? Kim są jej rodzice i skąd pochodzi?

Sara James to utalentowana nastoletnia wokalistka, która swoim przepięknym głosem zachwyciła publiczność nie tylko w Polsce. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce dowiedzieć się jak przebiega jej kariera oraz co dzieje się w jej życiu prywatnym. Wiedząc o tym postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje na temat tej niezwykłej dziewczyny. Sprawdźmy, co warto o niej wiedzieć.

Sara James – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Sara James urodziła się w Słubicach 10 czerwca 2008 roku. Obecnie ma więc 15 lat. Uczyła się w szkole podstawowej w Ośnie Lubuskim i uczęszczała do szkoły muzycznej I stopnia w Słubicach, gdzie uczyła się gry na pianinie. Jej edukacja muzyczna obejmowała również zajęcia wokalne z Edytą Kręgiel w Miejskim Ośrodku Kultury w Słubicach. Ze względu na dynamiczny rozwój kariery nastolatka od 2022 roku ma indywidualny tok nauczania. Sara James od najmłodszych lat kocha muzykę i występy sceniczne. Wystarczy wspomnieć o tym, że pierwszy z nich miał miejsce gdy miała zaledwie 6 lat. To wówczas zdobyła pierwsze miejsce na Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Szczecinku

Sara James – kariera

Kariera Sary James zaczęła się w 2021 roku kiedy to dziewczyna wzięła udział w czwartej edycji programu The Voice Kids, który zresztą zwyciężyła. Następnie wokalistka brała udział w  programie Szansa na sukces. Jego celem było wyłonienie reprezentanta Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Sara James pokonała konkurencję i wzięła udział w 19 edycji dziecięcej Eurowizji, na której udało jej się zdobyć wysokie, drugie miejsce.

To jednak nie koniec jej sukcesów. Młoda wokalistka wzięła bowiem również udział w programie America’s Got Talent gdzie automatycznie przeszła do kolejnego etapu otrzymując Złoty Przycisk. W programie tym również dotarła aż do finału. Poza tym ma na koncie wiele innych sukcesów. Wśród nich wymienić możemy choćby udział w filmie “Mała Syrenka’ gdzie użyczyła głosu postaci Ariel. Została także globalną ambasadorką programu Spotify EQUAL.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez SARA JAMES (@sara_james_music)

Sara James – rodzina

Utalentowana wokalistka od najmłodszych lat mogła liczyć na wsparcie ze strony swoich bliskich i tak jest po dzień dzisiejszy. Choć rodzice Sary James nie są już razem ma bardzo dobry kontakt z obojgiem. Tworzą typową patchworkową rodzinę, która bardzo dobrze odnalazła się w nowej rzeczywistości. Ojcem Sary jest John James. Mężczyzna pochodzi z Nigerii i przyjechał do Polski na studia. Jej mamą jest Arleta Dancewicz – przepiękna blondynka, która jak się okazało, również jest uzdolniona wokalnie.

Wiele osób uważa, że mama Sary również ma zadatki na gwiazdę co udowodniła występujące w świątecznym odcinku “Szansy na sukces” gdzie zaśpiewała wspólnie z córką. Młoda wokalistka może także liczyć na wsparcie swojego ojczyma Szymona oraz dziadków. Ma także rodzeństwo Michelle James, Johna Jamesa Juniora oraz przyrodniego brata Jakuba Dancewicza.

Sara James – czy jest z kimś związana?

To pytanie, które pojawia się dość często na forach internetowych. Nie ma w tym nic dziwnego. Nastoletni fani zachwyceni są nie tylko głosem ale i urodą Sary James. Wszystko wskazuje jednak na to, że jej serce jest jeszcze wolne i młoda wokalistka wciąż nie ma żadnej sympatii. Intensywny tryb życia jaki prowadzi oraz dynamiczny rozwój kariery nie sprzyjają tworzeniu pierwszych związków. Warto jednak w tym miejscu wspomnieć, że mama wokalistki bardzo dba o to, by prywatne aspekty jej życia były tylko dla niej, co pozwala młodej artystce zachować zdrowy dystans do show biznesu.

Sara James – dzieci 

Jak możemy się domyślać Sara James jest jeszcze zbyt młoda na bycie mamą. Obecnie nastolatka musi skupiać się przede wszystkim na nauce oraz rozwoju własnej kariery. Czy jednak planuje rodzinę w przyszłości? Na odpowiedź na to pytanie również jest zbyt wcześnie, choć widząc jak rodzinną osobą jest Sara James można mieć pewność, że w przyszłości z pewnością to rozważy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez SARA JAMES (@sara_james_music)

Sara James – Facebook i Instagram

Jako młoda wokalistka Sara James doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna w dzisiejszych czasach jest komunikacja z fanami. Dlatego też obecna jest w internecie i aktywnie działa na swoich kontach. Na Facebooku posiada konto fanowskie, które obserwowane jest przez 95 tysięcy obserwujących. Liczba ta może nie wydawać się imponująca, musimy jednak pamiętać, że Facebook powoli staje się platformą przede wszystkim dla starszych użytkowników. Znacznie więcej fanów, ponieważ aż 449 tysięcy osób zgromadziła na Instagramie. Dziewczyna regularnie publikuje swoje zdjęcia z sesji zdjęciowych i występów, informuje również o nowych piosenkach czy koncertach. 

Sara James – ciekawostki z życia

Swój niezwykle piękny głos, talent i wyczucie muzyki Sara James najprawdopodobniej odziedziczyła po swoim tacie, który również jest piosenkarzem: wystąpił w Bitwie na głosy jako członek chóru Mezo. John James stworzył także duet Loui & James, z którym wystąpił m.in. w Dzień dobry TVN. Jak sama przyznaje, w jej rodzinie od zawsze wspólnie muzykowano, co z pewnością pozwoliło się jej rozwinąć.