Karolina Rosińska – kim jest? Wiek, mąż i kariera

W polskiej kinematografii nie brakuje aktorek, które zachwyciły zarówno widzów, jak i krytyków filmowych. Część z nich zadbała o to, by maksymalnie wykorzystać swoją popularność a nawet występować przez kilkanaście – kilkadziesiąt lat. Inne zaś mają za sobą spektakularne role filmowe, jednak z czasem ich kariera straciła na rozpędzie. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Karolina Rosińska. Mimo to, że od lat występuje jedynie w epizodycznych rolach wciąż jednak budzi zainteresowanie publiczności. Dlatego też przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zdradzamy wszystko, co udało nam się ustalić na temat tej utalentowanej, choć obecnie nieco wycofanej aktorki.

Karolina Rosińska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Karolina Rosińska urodziła się w Piotrkowie Trybunalskim, 2 czerwca 1974 roku. Ukończyła Uniwersytet Łódzki. Obecnie jest 49 letnią kobietą na stałe mieszkającą w USA. Na chwilę obecną ukończyła 49 lat i zawodowo zajmuje się nauką języka angielskiego. Bardzo aktywnie działa również w wolontariacie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @rozesmiane_oczy

Karolina Rosińska – kariera

Kariera Karoliny Rosińskiej ma dość niecodzienny przebieg. Rozpoczęła się od castingu do amerykańskiej produkcji filmu “Escape”, który był jej pierwszą rolą. Niemniej jednak, w naszym kraju to nie ten film przyniósł jej rozgłos. Aktorka znana została poprzez udział w filmie “Uprowadzenie Agaty’. Miała wówczas zaledwie 17 lat. W tym czasie brała również udział w produkcjach takich jak: 20 lat później, Kolos oraz Łowca:Ostatnie starcie. Po premierze filmu pojawiły się plotki, jakoby młoda aktorka miała romans z reżyserem tego filmu, przez co Karolina Rosińska zdecydowała się na wyjazd do USA gdzie rozpoczęła kolejne studia. Chciała wówczas kontynuować karierę aktorską, jednak jej agent kierował ją głównie na castingi dla modelek, w związku z czym realizowała się również w tym zawodzie. Nie było to jednak jej spełnieniem marzeń, dlatego wróciła do Polski. To właśnie wówczas otrzymała rolę w “Poranku Kojota”, z której jest najbardziej znana. Mimo bardzo dobrego odbioru jej kariera przystopowała. W późniejszych latach pojawia się jedynie jako postać epizodyczna w serialach takich jak Pierwsza Miłość, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz czy M jak miłość. Ostatni epizod zagrała w tym właśnie serialu wcielając się w rolę opiekunki.

Karolina Rosińska – rodzina

Aktorka mimo swojej dużej popularności na pewnym etapie swojej kariery pozostała osobą, która nie chce dzielić się każdym aspektem swojego życia. W sieci nie znajdziemy wywiadów czy artykułów, które opowiadałyby o jej rodzinie. Z tego powodu trudno jest nam zdradzić jakiekolwiek szczegóły. Nie wiemy kim byli jej rodzice oraz czy posiada rodzeństwo. W takiej sytuacji należy uszanować decyzję aktorki i pogodzić się z tym, że nie musimy wiedzieć wszystkiego o naszych ulubionych sławnych osobach.

Karolina Rosińska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Życie uczuciowe Karoliny Rosińskiej było dość skomplikowane. Pierwszym z jej związków, o których możemy znaleźć informacje w sieci było małżeństwo, które zawarła podczas studiów w USA. Nie wiemy jednak kim był jej mąż. Niemniej jednak małżeństwo to nie było szczęśliwe. Po jego zakończeniu aktorka wróciła do Polski. Kolejny był związek z Olafem Lubaszenko. Relację tę nawiązała w czasie, kiedy to otrzymała rolę w “Poranku Kojota”. Związek ten jednak nie przetrwał próby czasu. Aktorka ponownie wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie poznała instruktora nurkowania Piotra Bukowieckiego. Para dość szybko poczuła do siebie gorące uczucie i zdecydowała się na ślub. W tym celu powrócili do Polski. Zaślubiny miały miejsce w Szczecinie tu też zamieszkali. Niestety, ten związek również okazał się nieszczęśliwy. Obecnie Karolina Rosińska jest rozwódką, która nie jest z nikim związana.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @rozesmiane_oczy

Karolina Rosińska – dzieci

Karolina Rosińska doczekała się potomstwa, które jest owocem jej drugiego związku małżeńskiego z Piotrem Bukowieckim. Jest mamą 15 letniej córki Vivien oraz 14 letniego syna Melchiora. Po rozwodzie dzieci zostały pod jej opieką. Obecnie mieszka z nimi w Stanach Zjednoczonych.

Karolina Rosińska – Facebook i Instagram

Obecnie kariera Karoliny Rosińskiej nieco przycichła, co jest związane również z tym, że aktorka nie jest obecna w sieci. Nie posiada kont na portalach społecznościowych, które są przecież obecnie głównym miejscem komunikacji z fanami. Zarówno na portalu Facebook, jak i na Instagramie po wpisaniu w wyszukiwarkę jej nazwiska pojawia się wiele kont kobiet o tych samych danych, jednakże żadne z nich nie należy do kultowej niegdyś aktorki. Pozostaje nam więc zaakceptować fakt, że Karolina Rosińska chce żyć z dala od medialnego zgiełku i zadbać o swoją prywatność.

Karolina Rosińska – ciekawostki z życia

Kariera Karoliny Rosińskiej mogła nigdy nie rozpocząć się gdyby nie zbieg okoliczności. Tak naprawdę swoją pierwszą rolę w filmie dostała dlatego, że wybrała się na casting z koleżanką, bynajmniej nie po to by brać w nim udział. Chciała jedynie towarzyszyć swojej przyjaciółce i wesprzeć ją na duchu. Dostrzeżono jednak jej urodę oraz talent.