Denis “Bad Boy” Załęcki – kim jest i skąd pochodzi? Ojciec, dzieci i kariera MMA

Na liście polskich celebrytów pojawia się coraz więcej amatorskich zawodników MMA, którzy biorą udział w galach freak fightowych. Jedną z takich osób jest Denis Załęcki. To kontrowersyjna postać, która nie cieszy się ostatnio dobrymi opiniami w gronie miłośników MMA. Kim jednak jest? Co o nim wiemy? Jak wygląda jego życie osobiste? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Denis Załęcki – najważniejsze informacje

Denis Załęcki, noszący pseudonim Bad Boy obecnie znany jest szerszej publiczności z uczestnictwa w galach MMA, jednakże jego sportowa kariera zaczęła się znacznie wcześniej. Urodził się 17 maja 1997 roku w Toruniu. Całe życie związany był z tym miastem oraz tamtejszym klubem sportowym “Elana Toruń”. Nie wiemy wiele o młodości Denisa Załęckiego, niemniej jednak w sieci możemy znaleźć liczne doniesienia o tym, że był częścią tamtejszego środowiska kibicowskiego. Denis Załęcki od najmłodszych lat związany był ze sportami walki. Jako chłopiec trenował karate zaś będąc nastolatkiem wygrał mistrzostwo Polski w organizacji K1.

Denis Załęcki – czym zasłynął?

Na co dzień Denis Załęcki jest trenerem personalnym i pomaga innym osobom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Jednakże najbardziej zasłynął udziałem w różnych galach sportowych. Swój debiut miał mieć w 2020 roku na gali Wotore, gdzie miał walczyć na gołe pięści – do walki jednak nie doszło, ponieważ tuż przed wejściem do ringu został zatrzymany przez policję. Nie przeszkodziło mu to jednak w braniu udziału w innym wydarzeniu specjalizującym się w walkach ulicznych bez rękawic. Mowa tu o Gromdzie. Międzyczasie zalożył własną federację “The War”, która dotychczas zorganizowała 3 udane gale. Największą popularność przyniósł mu jednak świat amatorskiego MMA. Denis podpisał kontrakt z organizacją High League i zawalczył dla niej z Alanem Kwiecińskim oraz Arturem Szpilką. Po tym, jak działalność HL została wstrzymana ze względu na powiązania z Czeczenami Denis Załęcki został zakontraktowany przez Clout MMA, gdzie odbył walkę z Danielem Omielańczukiem. Doszło w niej do dość kuriozalnej sytuacji, ponieważ Denis Załęcki nie zgadzając się z opinią sędziów po prostu opuścił oktagon. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez (@wasilewski31)

Denis Załęcki – rodzina

Początkowo o rodzinie Denisa Załęckiego nie było wiadomo zbyt wiele. Starał się zachować prywatność i nie mówił wiele o tym czy ma rodzeństwo oraz kim są jego rodzice. Obecnie zmieniło się to ze względu na ojca Denisa, który stał się zawodnikiem gal freak fightowych i zdobył ogromną popularność oraz sympatię widzów. Część z nich wypowiada się o nim pozytywniej niż o samym Denisie. Jego ojcem jest Dawid Załęcki, 45 letni mężczyzna o pseudonimie Crazy, który wystąpił już na walkach podczas gali High League oraz Clout MMA. Mężczyzna całe życie był związany ze sportem, nigdy jednak wcześniej nie walczył zawodowo. 

Denis Załęcki –  czy ma partnerkę?

Życie prywatne Denisa Załęckiego jest przedmiotem zainteresowania damskiej części publiczności, która śledzi polskie freak fighty. Nie da się jednak ukryć, że na chwilę obecną nie wiemy o nim zbyt wiele. Śledząc profile Denisa Załęckiego możemy uznać, że obecnie nie jest związany z żadną kobietą. Nie zawsze jednak tak było. Przez pewien czas był w związku z Leną Domańską, z którą to założył wspólną organizację sportową “The War”, która zajmuje się sportami walki.  Pomimo rozstania relacje pary są pozytywne, wspólnie wychowują dziecko i nie unikają kontaktów, które są z tym związane.

Denis Załęcki – czy jest ojcem?

Wiele osób zadaje sobie pytania dotyczące tego, czy Załęcki posiada dzieci. Okazuje się, że owszem, jest ojcem. Ze swoją byłą partnerką Leną posiadają córeczkę Mię. Dziewczynka ma obecnie 5 lat. Jej zdjęcia często pojawiają się na profilu instagramowym prowadzonym przez jej matkę. Sam Denis nieczęsto publikuje zdjęcia dziecka. Wyjątek zrobił z okazji Dnia Ojca, kiedy to opublikował zdjęcie, na którym klęka przed dziewczynką. Córka pojawiła się również na filmie promującym walkę Denisa Załęckiego na gali High League “Dzień z zawodnikiem”. Widzimy na nim, że bardzo kocha swojego ojca. Denis również darzy Mię gorącym uczuciem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Wojciech Scheffs (@papitv__)

Denis Załęcki – Facebook i Instagram

Denis Załęcki na co dzień zajmuje się trenowaniem innych osób. Doskonale jednak zdaje sobie sprawę z tego, że największe pieniądze daje mu popularność jaką niesie za sobą uczestnictwo w galach MMA. Na wydarzeniach tych biją się jednak osoby, które mają spore zasięg w internecie. Dlatego też dba o to, by być aktywnym w social mediach. Posiada profil na Instagramie, który jest prywatny. Aby wiedzieć jakie treści dodaje Denis musimy go więc obserwować, co robi obecnie 216 tysięcy osób. Jeśli zaś chodzi o Facebooka, Denis nie posiada strony fanowskiej, lecz korzysta z własnego, osobistego profilu, którego ustawił na publiczny. Dzięki temu wszyscy użytkownicy widzą jego posty. Na Facebooku Bad Boy zgromadził obecnie 16 tysięcy obserwujących. 

Denis Załęcki – ciekawostki z życia

Obracanie się w kibicowskim środowisku oraz balansowanie na granicy prawa nie wyszło Denisowi Załęckiemu na dobre. W przeszłości spędził rok w więzieniu, nie znamy jednak przyczyn. Po raz kolejny trafił do aresztu na krótko przed swoim udziałem w gali Wotore, szybko jednak został wypuszczony na wolność. Obecnie zachęca do życia zgodnie z prawem i sam mówi, że pobyt w więzieniu był “stratą czasu” i żałuje swojego wcześniejszego postępowania.