Allan Krupa – kim jest syn Edyty Górniak? Ile ma lat i wzrostu?

Allan Krupa to jedna z tych osób, które dorastały w cieniu znanych rodziców a w szczególności matki. Z jednej strony bycie synem czołowej polskiej wokalistki otwiera wiele możliwości, z drugiej jednak sprawia, że ciężko jest pokazać swoją własną indywidualność oraz drogę życiową. Mimo to Allanowi Krupie udało się i zdobywa coraz większą popularność sam na nią pracując. Świadczyć mogą o tym liczne zapytania dotyczące jego kariery zawodowej oraz życia prywatnego. Wiedząc o tym, że budzi zainteresowanie internautów postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje na jego temat. Oto co udało nam się ustalić.

Allan Krupa – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Allan Krupa przyszedł na świat 27 marca 2004 roku w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Uczęszczał do szkoły średniej im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. Wybór liceum wojskowego może wydawać się w przypadku syna znanej piosenkarki nieco kontrowersyjny, jednak zarówno Edyta, jak i sam Allan podkreślają, że była to przemyślana decyzja, zgodna z tym, co czuł młody mężczyzna wybierając swoją dalszą drogę.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Allan Krupa – kariera

Kariera Allana Krupy dopiero zaczyna dynamicznie się rozwijać, choć młody chłopak już od wielu lat pojawia się w mediach, między innymi w programach o swojej mamie. Jeśli jednak chodzi o solowe próby podejmowane przez Allana wymienić wśród nich możemy udział w YouTubowych produkcjach na kanale BEKSY. Przez pewien czas Allan próbował swoich sił jako DJ i zajmował się produkcją muzyki. Po pewnym czasie skręcił w stronę rapu – wydał już pierwsze swoje numery pod pseudonimem Alan Enso, którym obecnie się posługuje. Co ciekawe, tym samym pseudonimem podpisano go podczas sylwestrowego koncertu w Polsacie, gdzie wystąpił ze swoją matką. Część osób sugeruje nawet, że Enso to nie pseudonim, lecz nowe nazwisko chłopaka. Nie ma jednak żadnego oficjalnego potwierdzenia, że jest to prawda.

Allan Krupa – rodzina

Allan Krupa jest dzieckiem bardzo znanych rodziców. Jego mamą jest Edyta Górniak. Przypomnijmy – Edyta Górniak to polska piosenkarka, która zasłynęła z zajęcia drugiego miejsca na Eurowizji w 1994 roku z piosenką “To nie ja!”. Jest uważana za jedną z najlepszych polskich wokalistek, o szerokiej skali głosu i wielkim talencie. Wydała osiem albumów studyjnych, z których najpopularniejsze są “Dotyk”, “Perła” i “My” Matka Allana jest aktywna na scenie muzycznej od ponad 30 lat i nadal cieszy się dużym uznaniem publiczności. Jego ojciec to Dariusz Krupa. Mężczyzna jest polskim gitarzystą, muzykiem sesyjnym i piosenkarzem. Współpracował z wieloma znanymi artystami, takimi jak Edyta Górniak, Anita Lipnicka, Kayah czy Reni Jusis.

Był także menedżerem muzycznym i właścicielem wytwórni EG.Production. W 2017 roku został skazany na 6 lat więzienia za spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego. W 2020 roku wyszedł na wolność na zwolnieniu warunkowym. Allan Krupa jest jedynakiem. Co prawda jego ojciec ma jeszcze dwójkę dzieci z innych związków, niemniej jednak syn Edyty Górniak nie utrzymuje kontaktów z tatą, w związku z czym również i z przyrodnim rodzeństwem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Super Express (@superexpress_se.pl)

Allan Krupa – stan cywilny

Allan Krupa jest kawalerem. Nie oznacza to jednak, że jego serce jest wolne. Już jakiś czas temu w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z piękną blondynką. Edyta Górniak potwierdziła, że jest to jego dziewczyna. Mimo to, na temat wybranki Allana Krupy nie znajdziemy żadnych informacji. Młody mężczyzna stara się bowiem chronić ją przed negatywnymi skutkami popularności. Świadczy to o jego bardzo dojrzałym podejściu do relacji.

Allan Krupa – dzieci

Wiele osób zastanawia się, czy Allan Krupa sam ma już dzieci. Odpowiedź brzmi: nie. Allan Krupa jest młodym mężczyzną, który w tym roku skończy 20 lat. Na razie skupia się więc na swoim rozwoju zawodowym oraz projektach muzycznych. Jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ w jego wieku ma on jeszcze sporo czasu na myślenie o ojcostwie.

Allan Krupa – Facebook i Instagram

Jak wielu młodych ludzi Allan Krupa nie wyobraża sobie życia bez social mediów. Doskonale zdaje sobie także sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach stanowią one ważne narzędzie promocji dla osób takich jak on, a więc początkujących muzyków. Nic więc dziwnego, że jest aktywny na Instagramie. Jego konto @allanenso obserwuje obecnie ponad 40 tysięcy osób. Co ciekawe, ma również fanpage oraz profil prywatny a facebooku, jednakże tam jest obserwowany przez zaledwie 141 osób. Skąd taka duża różnica? Wynikać może ona z faktu, że dla wielu młodych osób Facebook jest platformą, która jest “boomerska”, czyli mówiąc najprościej, przeznaczona dla starszych użytkowników sieci.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Super Express (@superexpress_se.pl)

Allan Krupa – ciekawostki z życia

Allan Krupa, choć wydaje się być skromnym i dość cichym chłopakiem. Nic więc dziwnego, że Edyta Górniak, kiedy usłyszała jego pierwsze kawałki rapowe była zszokowana ilością przekleństw, które się w nich pojawiają. Niemniej jednak zaakceptowała je ze względu na to, że jest to związane z konwencją tego typu muzyki. Allan Krupa jest także osobą, która nie oszczędza na ubraniach. Jego stylizacje potrafią kosztować nawet kilkanaście tysięcy.