Ewelina Gabor – kim jest mama Viki Gabor? Ile ma lat i skąd pochodzi?

Czasem zdarza się tak, że popularność zdobywają dzieci znanych rodziców. Czasem to jednak popularność dzieci sprawia, że zaczynamy interesować się ich rodzicami. Ewelina Gabor jest tego doskonałym przykładem. Mama popularnej wokalistki Viki Gabor sama jest bardzo utalentowaną kobietą o pięknym głosie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób zaczyna się nią interesować i poszukują informacji na jej temat. Niestety, w sieci wciąż nie ma ich zbyt wiele. Mimo to postanowiliśmy sprawdzić co uda nam się ustalić na temat Eweliny Gabor. Zapraszamy do lektury.

Ewelina Gabor – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Choć wzmianki o Ewelinie Gabor pojawiają się w sieci bardzo często, większość z nich ma zdawkowy charakter i dotyczą przede wszystkim tego, że kobieta jest matką Viki. O niej samej tak naprawdę wiadomo bardzo niewiele. Jej data i miejsce urodzenia nie są znane, podobnie jak życiorys z najmłodszych lat. Kobieta wypowiadając się publicznie skupia się na tym by wspierać swoją córkę, mało więc mówi o sobie. Czy kiedyś zmieni zdanie i opowie o swojej młodości? Jesteśmy tego bardzo ciekawi. Wiemy natomiast, że w dorosłym życiu często wraz ze swoją rodziną zmieniała miejsca zamieszkania. Mieszkała między innymi w Hamburgu, następnie w Polsce, potem w Wielkiej Brytanii i znowu powróciła do Polski.

Ewelina Gabor – kariera

Choć Ewelina Gabor nie zrobiła tak spektakularnej kariery jak jej córka przez całe życie związana była z muzykowaniem. Wraz z mężem przed laty założyli romski zespół folklorystyczny, który miał wielu miłośników wśród osób ceniących ten gatunek muzyki. Co ciekawe, Ewelina Gabor do dziś śpiewa w romskim zespole Kale Jakha. Nazwę tego zespołu możemy przetłumaczyć na “Czarne Oczy”.

Ewelina Gabor – rodzina

O rodzinie Eweliny Gabor również nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo, że kobieta ma romskie korzenie, nie udało nam się jednak dotrzeć do informacji kim byli jej rodzice. Prawdopodobnie, jak to w rodzinach romskich Ewelina Gabor posiada rodzeństwo, niemnej jednak również w tym przypadku w sieci nie możemy znaleźć żadnych informacji na ten temat. Widać, że Ewelina Gabor stara się chronić swoją prywatność uznając, że posiadanie sławnej córki nie uprawnia mediów do wnikania w jej życie rodzinne i osobiste.

Ewelina Gabor – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Ewelina Gabor jest szczęśliwą mężatką. Od wielu lat jest żoną Dariusza Gabora, który jest ojcem Viki oraz pozostałych dzieci Eweliny Gabor. Na temat małżeństwa wiadomo stosunkowo niewiele. Nie wiemy dokładnie kiedy zostało zawarte. Niemniej jednak para często pojawia się razem wspólnie wspierając swoją córkę i świetnie się uzupełnia.

Ewelina Gabor – dzieci

Najbardziej znanym dzieckiem Eweliny Gabor jest oczywiście jej córka Viki. Przypomnijmy, Viki Gabor to młoda polska piosenkarka, która wygrała 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku. Zaczęła swoją karierę jako finalistka drugiej edycji The Voice Kids. Od tego czasu wydała dwa albumy: Gateway (Into My Imagination) i ID. Jest również popularną influencerką na Instagramie i TikToku. Nie jest to jednak jedyne dziecko Eweliny Gabor. Kobieta posiada również syna oraz córkę Melisę, która jest kompozytorką i autorką tekstów.

Ewelina Gabor – Facebook i Instagram

Wiele osób, które poznaje utalentowaną matkę Viki Gabor chce dowiedzieć się o niej czegoś więcej, co jest całkowicie zrozumiałe. W dzisiejszych czasach najprościej jest zrobić to sprawdzając social media danej osoby. Niestety, w przypadku Eweliny Gabor spotka nas rozczarowanie. Kobieta nie jest bowiem aktywna w sieci. Zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie nie znajdziemy profili kobiet o takim imieniu i nazwisku. Widać, że Ewelina Gabor dba o prywatność swoją oraz swoich bliskich i nie chce jeszcze bardziej pokazywać się światu niż to konieczne w związku ze wspieraniem swojej słynnej córki.

Ewelina Gabor – ciekawostki z życia

Ewelina i Viki Gabor wystąpiły podczas XXXIV Międzynarodowego Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa 2022. Kobiety wykonały wspólnie utwór Viki i Kayah, czyli piosenkę “Ramię w ramię”. Wspólny występ nie tylko zaskoczył ale również zachwycił publiczność. Czy w przyszłości możemy oczekiwać więcej wspólnych występów mamy z córką? Pozostaje mieć nadzieję.