Jacek Jelonek – kim jest i skąd pochodzi gwiazda programu “Prince Charming”? Wiek, rodzice i partner

Choć bycie modelem to stosunkowo intratne narzędzie pracy nie przynosi ono jednak najczęściej ogólnopolskiego rozgłosu medialnego, nawet w przypadku osób, które często wyjeżdżają na kontrakty międzynarodowe. Zupełnie inaczej wygląda sprawa w przypadku uczestnictwa w programach telewizyjnych. Doskonałym przykładem jest Jacek Jelonek, który wziął udział w pierwszym programie, który łączył w pary homoseksualnych mężczyzn. Jelonek zaczął wówczas cieszyć się popularnością, dlatego też wiele osób szuka informacji na temat jego kariery oraz życia osobistego. Postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i zebraliśmy wszystko co warto o nim wiedzieć.

Jacek Jelonek – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Młode lata Jacka Jelonka są owiane tajemnicą. Udało nam się ustalić, że urodził się 19 grudnia 1986 roku. Nie wiemy jednak z jakiej miejscowości pochodzi oraz czym zajmował się jako dziecko i nastolatek. Wiadomo jednak, że jest mężczyzną wykształconym, który ukończył studia na kierunku architektury przestrzeni. Wiele osób interesuje także wzrost Jacka Jelonka. Niestety, w sieci nie znajdziemy dokładnego wzrostu mężczyzny, niemniej jednak, skoro doskonale radził sobie w roli modela musi należeć do grona wysokich osób.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Jelonek (@iamjackjelonek)

Jacek Jelonek – kariera

Jacek Jelonek to jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich modeli, który od lat podbija światowe wybiegi i sesje zdjęciowe. Jego kariera rozpoczęła się przypadkowo, gdy został zauważony przez pracownicę agencji modelek na imprezie. Od tamtej pory Jacek Jelonek współpracował z wieloma prestiżowymi fotografami, takimi jak Mario Testino, Marcin Tyszka czy Piotr Stokłosa. Jego twarz i sylwetka zdobiły okładki i strony takich magazynów jak Hangover Man, Fantastic Magazine, Jon Magazine i Lounge.

Jacek Jelonek brał także udział w kampaniach dla znanych marek i projektantów, takich jak Paprocki & Brzozowski, Camp David czy Maciej Zień. Jego styl i uroda nie pozostają niezauważone, a jego sesje często wzbudzają zainteresowanie i kontrowersje. Jedną z nich była sesja w damskiej koronkowej bieliźnie, przełamanej smokingiem, którą wykonał dla niego Marcin Tyszka.

Jacek Jelonek to jednak nie tylko model, ale także były pracownik agencji marketingowej. Jacek Jelonek nie boi się nowych wyzwań i przełamywania stereotypów. W 2022 roku wziął udział w pierwszym w Polsce programie randkowym dla gejów Prince Charming, gdzie znalazł swoją miłość w osobie Oliwera Kubiaka. W 2023 roku wystąpił w 13. edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie stworzył pierwszy męsko-męski duet w polskiej historii tego show.

Jacek Jelonek – rodzina

Choć Jacek Jelonek chętnie występuje w mediach i pokazuje swoje życie w internecie jednocześnie jest osobą skrytą, która nie przepada za dzieleniem się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Dba o swoich bliskich i nie chce, by media wiedziały kim są. Dlatego też w sieci nie znajdziemy informacji na temat tego, kim są rodzice Jacka Jelonka oraz jak się nazywają. Nie wiadomo również czy mężczyzna ma rodzeństwo.

Jacek Jelonek – stan cywilny. Z kim jest związany?

Jacek Jelonek nie ukrywa, że jego serce jest zajęte i jest szczęśliwie zakochany. Chętnie pokazuje się ze swoim partnerem, para jest również dostępna na wspólnych zdjęciach w portalach społecznościowych. Wybrankiem Jacka Jelonka jest Oliwier Kubiak. Mężczyźni poznali się na planie Prince Charming. Jelonek wybrał właśnie Oliwiera. To jeden z nielicznych przypadków, gdzie randkowy program telewizyjny rzeczywiście pomógł uczestnikom w znalezieniu ukochanej osoby.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Jelonek (@iamjackjelonek)

Jacek Jelonek – dzieci

Życie prywatne znanych osób od zawsze budzi zainteresowanie publiczności. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się zapytania o to, czy Jacek Jelonek posiada dzieci. Ze względu na fakt, że jest on osobą homoseksualną nie posiada własnych pociech. Temat ten nie jest praktycznie poruszany przez Jacka Jelonka w rozmowach z mediami, dlatego też nie wiadomo czy w ogóle chciałby mieć możliwość spełnienia się w roli ojca.

Jacek Jelonek – Facebook i Instagram

W dzisiejszych czasach obecność w sieci jest niezwykle ważnym aspektem promocji dla modeli i celebrytów. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że również Jacek Jelonek jest aktywny w sieci. Mężczyzna nie posiada co prawda własnego oficjalnego konta na Facebooku, jednakże prężnie działa na instagramie. Jego konto jest obserwowane przez 95,4 tysiąca osób. Jacek Jelonek publikuje na nim fotografie ze swoich sesji zdjęciowych oraz urywki z życia codziennego. Bardzo często są to czułe i klimatyczne zdjęcia z jego ukochanym.

Jacek Jelonek – ciekawostki z życia

Choć akcja #metoo dotycząca ofiar molestowania skupiła się głównie na kobietach nie oznacza to, że również mężczyźni nie spotykali się z tego typu niepokojącymi sytuacjami. Jacek Jelonek również jest jedną z ofiar. Przyznał, że podczas kontraktu w Stambule był ofiarą ataków i nagabywań właściciela tamtejszej agencji modelingowej, który składał mu dwuznaczne propozycje oraz rzucał niestosowne aluzje. Mężczyzna szybko zażądał jednak biletu powrotnego i udało mi się wyjść z tej trudnej sytuacji.