Rodzinny SEKRET TRZASKOWSKIEGO wyszedł na jaw! Ma się czego wstydzić?

Rafał Trzaskowski kandyduje na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Startuje z ramienia Platformy Obywatelskiej. Co wiemy o życiu prywatnym tego polityka?

 

Jak się okazuje, Rafał Trzaskowski, obecny prezydent miasta stołecznego Warszawy, ponad 20 lat temu stracił ojca. Jego mama zmarła niedawno, bo w 2019 roku. Rodzice polityka spoczywają na cmentarzu na warszawskich Powązkach.

 

Matka Trzaskowskiego przed związkiem małżeńskim z jego ojcem miała męża. Był to Marian Ferens. Z tego małżeństwa zrodził się w 1953 roku Piotr – przyrodni brat kandydata na prezydenta RP.

 

Później poznała Andrzeja Trzaskowskiego – jazzmana, grającego na fortepianie i akordeonie. Dziś jest on uznawany za jednego z najwybitniejszych muzyków jazzowych w Polsce. Teresa, matka polityka, prowadziła bar wraz z siostrą w legendarnej Piwnicy pod Baranami. Tam doszło do spotkania. Połączyła ich wielka miłość.

 

Para pobrała się w 1958 roku. Był to podwójny ślub – w tym samym czasie powiedzieli sobie “tak” Zofia Lach i Krzysztof Komeda. Było to ważne i huczne wydarzenie, długo mówiło się o tych ceremoniach i zabawach, które nastąpiły już po zawarciu związku małżeńskiego przez obie pary.

 

Teresa Trzaskowska była podobno muzą i inspiracją dla swojego męża.

 

Trzaskowski zmarł w 1998 roku na raka płuc.

 

Zobacz też: OBRZUCIŁA BŁOTEM Szumowskiego! Ujawniła, kogo minister WYKOŃCZY

 

Źródło: WP kobieta

Źródło zdjęcia: Instagram

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *