OBRZUCIŁA BŁOTEM Szumowskiego! Ujawniła, kogo minister WYKOŃCZY

Viola Kołakowska to aktorka, matka dzieci Tomasza Karolaka. Ma z nim syna i córkę. Teraz kobieta pojawia się w mediach za sprawą opinii na temat epidemii.

Kołakowska jest sceptyczna wobec szczepionki przeciwko koronawirusowi. Jest przeciwna temu, aby szczepienia były obowiązkowe w Polsce. Ponadto ma wątpliwości co do prawdziwości COVID-19.

Co jakiś czas na swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram publikuje własne teorie na temat koronawirusa, polskich polityków, tego, co dzieje się na świecie, np. o śmierci Floyda w Stanach Zjednoczonych. Teraz na tapetę wzięła ministra zdrowia, Łukasz Szumowskiego.
Viola Kołakowska napisała, co myśli na temat działań polityka. Zrobiła to na insta stories.

“Okrada nas i niszczy nasze życie, a sam świetnie uposażony jest i zabezpieczony… Jak to jednak możliwe, żeby polityk, minister w dodatku, był suwerenem, czyli takim, którego prawo nie obowiązuje” – napisała.

“A jakby tego wszystkiego było mało, to jeszcze karmi nas takimi rewelacjami. Zaczynam się zastanawiać, nad tym, czy aby ten jaszczur nie chce wykończyć psychicznie naszych dzieci. Nie wiem jak wy, ale ja na to nie pozwolę! Żeby nasze dzieci nie mogły się uczyć, żeby je przetrzymywać w domu i patrzeć jak gasną. Nie pozwólmy na zamykanie szkół naszym dzieciom. Nie pozwólmy na zniszczenie im ich świata i najważniejszych dla nich relacji z rówieśnikami, to dzięki temu się rozwijają i wzrastają… Kształtują horyzonty, poznają swoje granice i tworzą społeczności. To do nich należy przyszłość tego świata. Mam wrażenie, że ktoś chce go zniszczyć u podstaw” – dodała.

Zgadzacie się z aktorką?

Zobacz też: Ekspert OSTRZEGA! “W Polsce dojdzie do KATASTROFY!”

Źródło: Instagram
Źródło zdjęcia: Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *