1 października 2023

Siostry GODLEWSKIE udzieliły wywiadu podczas WOŚP i wzbudziły ogromny NIESMAK! “Powinnyście się wstydzić!” ZOBACZ co oburzyło INTERNAUTÓW. (wideo)

Sióstr Godlewskich oczywiście nie mogło zabraknąć podczas kolejnego finału WOŚP. Kontrowersyjne celebrytki, które słyną z tego, że śpiewają na YouTubie wystawiły na licytację kolację w swoim towarzystwie. Dziewczyny udzieliły też z tej okazji wywiadu dla TV Kobyłka, po którym Internauci nie zostawili na nich suchej nitki.
Wywiad pojawił się w sieci i można go obejrzeć min. na Youtubie. Zdjęcie z tego wydarzenia na swoim Instagramowym profilu opublikowała również Esmeralda Godlewska i wtedy rozpętała się prawdziwa burza. Internautów rozsierdziło to, że dziewczyny podczas rozmowy z młodocianym reporterem stacji prócz wyzywających strojów, miały ponaklejane serduszka WOŚP na piersiach. Takie podkreślanie swoich “wdzięków” zdaniem wielu z nich jest nie ma miejscu zważywszy na wiek dziennikarza.
Małgorzata i Esmeralda znane są z umiłowania do skąpych ciuchów, jednak na tę okazję mogły założyć coś bardziej stosownego. Internauci skrytykowali je za “serduszka na cyckach”, a Esmeraldzie oberwało się ponadto za to, że daje fatalny przykład swojemu dziecku. Zapewne siostry Godlewskie nie przejęły się tym zbytnio, a powinny. Grunt, że młody dziennikarz na ich tle wypadł świetnie i skupił się tylko i wyłącznie na rozmowie.

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz