Rodzinny dramat Marceliny Zawadzkiej. Była Miss Polonia najbliższe Święta spędzi w szpitalu, gdzie będzie czuwać przy łóżku ukochanej osoby!

To będą bardzo smutne i trudne święta, dla byłej Miss Polonia, Marceliny Zawadzkiej. Gwiazda zamiast świętować z rodziną w domu najbliższe święta spędzi w szpitalu, ponieważ chce być blisko ukochanej babci. Prezenterka wyznała, że jej babcia 2 miesiące temu przeszła udar i cały czas przebywa w szpitalu.

 

 

“Teraz jest w szpitalu, więc te  święta będą wyglądały trochę inaczej niż zwykle. Może się zdarzyć, że spędzę je w szpitalu, bo bardzo kocham babcię i chciałabym jak najdłużej móc z nią być. Ona ma już 92 lata”.

 

Rodzina gwiazdy Telewizji Polskiej mieszka w Malborku i to w tym mieście swoje wolne chwile spędza Zawadzka. Celebrytka zdradziła, że już powoli zaczyna się szykować do tego wydarzenia. W Wigilię jej  tata będzie obchodził urodziny, natomiast dwa dni później odbędą się imieniny mamy. Była Miss wyznała również, że do babci wybierają się wszyscy, całą rodziną, ponieważ nie wyobraża sobie, że nie będą jej towarzyszyć w tak wyjątkowym dniu, a zarazem trudnym, życiowym momencie.

 

kp

źródła: pomponik.pk, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *