“Przyjaciółki” zobaczymy WIOSNĄ w Polsacie – już są NAGRYWANE odcinki! Mamy PRZECIEKI, co WYDARZY się w najnowszym sezonie!

“Przyjaciółki” mają wiele wiernych fanek, które z utęsknieniem czekają na dalsze losy swoich ulubionych bohaterek. Aktorki wróciły już na plan i nagrywają nowy sezon serialu. Efekty będziemy mogli zobaczyć dopiero na wiosnę, ale już co nieco wiadomo, co zobaczymy w najnowszym sezonie!

 

Widzowie ciągle czekają, czy okaże się kto jest ojcem dziecka Zuzy i chociaż do tej pory nie chciała odebrać wyników badań, to w tym sezonie prawdopodobnie zmieni decyzję i pozna prawdę.

 

Inga pogodzi się z mężem, a raczej on wybaczy jej zdradę, przynajmniej będą chcieli uratować swój związek.

 

Anka chociaż chciałaby być najlepszą matką, to i tak córka wciąż będzie przysparzać jej problemów. Ma to związek ze znalezieniem dużych pieniędzy u córki Anki.

 

Patrycja zaczyna nowe życie po nieudanym związku i oczywiście nie będzie narzekać na brak nowych adoratorów. Oczywiście tak łatwo przeszłość jej nie zostawi. Ciekawe, kto pojawi się w jej życiu.

 

Ciekawe, czy te przecieki okażą się prawdziwe. Prace na planie dopiero się zaczęły, ale mamy nadzieję, że producenci uchylą rąbka tajemnicy. Wiele widzów bardzo tęskni za swoimi “Przyjaciółkami”.

źródło: instagram.com, plotek.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *