1 października 2023
dziewczyna Wojewódzkiego

KUBA WOJEWÓDZKI SIĘ NA TO ZGADZA?! Cóż za poniżenie! RENULKA dostała pracę w POLSACIE! Zobaczymy ją już na wiosnę!

Renulka czyli Renata Kaczoruk ma już za sobą debiut w programie rozrywkowym. Wystąpiła w tvnowskiej “Azji Express”, gdzie delikatnie mówiąc nie została ulubioną uczestniczką…nikogo. Nawet jej partnerka nie mogła z nią wytrzymać. Oczywiście winny, według samej Renaty był montaż, który pokazał ją w taki wredny sposób.

 

 

Renata Kaczoruk słynie jeszcze z jednego, albo przede wszystkim z tego, że jest narzeczoną króla TVNu Kuby Wojewódzkiego! Może być z siebie dumna, bo rzadko się zdarza, żeby Kuba tak długo był z jakąś kobietą. Prawdopodobnie dlatego też Renata dostała propozycję od Polsatu do programu “Dancing with the Stars”. Tylko, że przecież jest to najczęściej wyśmiewana i wyszydzana stacja przez Wojewódzkiego. Nie przeszkadza mu, że jego ukochana będzie się tam “poniżać”?  Najwyraźniej są ceny, które zmieniają opinie.

 

 

Jesteśmy ciekawi jak piękna modelka poradzi sobie z tym wyzwaniem, tym razem może montaż jej nie skrzywdzi, w końcu tutaj nie trzeba rzucać w uczestników jajkami. Interesujące jest też to, kto zostanie jej partnerem. Może Robert Kochanek ze względu na wzrost? Oficjalna lista uczestników powinna pojawić się gdzieś pod koniec stycznia. Czekamy z niecierpliwością!

 

 

Mamy nadzieję, że Kuba będzie dopingował swoją ukochaną z trybun. Być może poczuje sentyment do stacji, która wybiła go na szczyt popularności.

źródło: fakt.pl, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz