W nowym sezonie „PRZYJACIÓŁEK” dojdzie do DRAMATYCZNYCH wydarzeń! Jedna z głównych BOHATEREK będzie zmagać się ze ŚMIERTELNĄ CHOROBĄ!

W nowym sezonie „PRZYJACIÓŁEK” dojdzie do DRAMATYCZNYCH wydarzeń! Jedna z głównych BOHATEREK będzie zmagać się ze ŚMIERTELNĄ CHOROBĄ!

Polsatowski Serial „Przyjaciółki” podobnie jak nadawane w TVP „M jak Miłość” od lat cieszy się dużą popularnością widzów. Nie ma co jednak ukrywać, że większość z nich stanowią kobiety. Nic w tym dziwnego, bo to właśnie one mogą utożsamiać się z czterema głównymi bohaterkami. Niestety ku rozpaczy wiernych fanek w 12 sezonie produkcji dojdzie do bardzo smutnych wydarzeń

 

 

 

Zuza (Anita Sokołowska) oznajmi rodzinie i koleżankom wstrząsającą wiadomość. Podczas badań jakie sobie robiła dowie się, że zmaga się z nowotworem. Lekarz, który będzie przeprowadzał mammografię zauważy niepokojącego guza na jednej z piersi. Zleci jej kolejne badania, które potwierdzą jego najgorsze przypuszczenia. Zuza jest chora na raka piersi. Ta informacja obróci jej świat do góry nogami.

 

 

 

O szokującej diagnozie fanki serialu dowiedzą się dopiero w kolejnym sezonie polsatowskiej produkcji. Kiedy Zuza opowie swoim najlepszym koleżankom jak wielki dramat ją spotkał dziewczyny nie pozostaną obojętne i będą ją gorąco wspierały. Przecież od tego są najlepsze przyjaciółki, na które zawsze można liczyć. Miejmy nadzieję, że Zuza pokona śmiertelnego wroga i wróci do zdrowia.

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.com