Po takiej Ani Piszczałce z pierwszej edycji “TOP MODEL”nie ma już śladu! TERAZ TO RASOWA MODELKA! Już minęło 7 lat! Czy wykorzystała szanse?

Ania Piszczałka przyszła na casting “Top Model” TVNu uśmiechnięta, aczkolwiek za chuda. Chociaż jej sylwetka nieco przeraziła wtedy jury, to właśnie ta dziewczyna została zauważona w Mediolanie podczas “Fashion week”. Piszczałka nie wygrała “Top model”, ale tylko ona wykorzystała szansę na zaistnienie w modelingu!

 

Dzisiaj Ania ma 26 lat, od pierwszej edycji minęło już 7 lat – 7 bardzo pracowitych lat. Piszczałka nie tylko latała po całym świecie i brała udział w różnych kampaniach, ale i często gościła na polskich wybiegach. Była stałą modelką pokazów Gosi Baczyńskiej, czy Macieja Zienia. Często jest również bywalczynią salonów. Popularność po programie wykorzystała najlepiej jak umiała, dzięki temu nie tylko nabyła doświadczenia, ale i wyostrzyła swój charakter.

 

Oprócz czynnej pracy w modelingu dziewczyna również studiuje kulturoznawstwo. Nie może też narzekać na życie prywatne – Ania nie ukrywa, że jest zakochana i często ze swoim partnerem podróżują.

 

Przypomnijmy, że Ania Piszczałka zajęła trzecie miejsce w pierwszej edycji “Top model”. O Paulinie Papierskiej, zwyciężczyni zrobiło się ostatnio głośno, bo została mamą, a o Oli Kuligowskiej słuch zaginął – raczej nie pracuje w branży.

 

Ania jest przykładem, że nie trzeba wygrać, aby później odnieść sukces poza kamerami, ale można wykorzystać sławę z programu, aby coś z niego mieć. Aktualne zdjęcia Piszczałki pokazują zupełnie inną kobietę – rasową modelkę, która zna swoją wartość, ma doświadczenie i potrafi ciężko pracować na swój sukces. Jest uznawana za jedną z najlepszych polskich modelek.

 

Zobaczcie zdjęcia nowej/starej Ani:

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *