Lewandowska pokazała zdjęcie w seksownym bikini! Po ciąży nie ma już ani śladu…ale jaki ONA ma BIUST!

Anna Lewandowska to szczęściara – nie dość, że ma kochającego męża, a on ma miliony na koncie, to jeszcze schudła z brzucha, a został jej biust! Oczywiście zawdzięcza to swojej determinacji i dobrym genom. Czy jeszcze lekarzowi? Nie wiemy, ale wiemy, że na nowym zdjęciu wygląda szałowo!

 

Anna z mężem, Klarą i przyjaciółmi spędziła Sylwestra w Dubaju. Chętnie pokazywała na swoim InstaStory synka przyjaciela, ale Klarę oczywiście wyłącznie tyłem. No cóż o prywatność nieswojej pociechy nie dba… Nie o tym tym razem…

 

Na zdjęciu z basenu, gdzie świetnie chłopcem się bawi, to znaczy Anna, bo chłopiec jakoś obojętnie reaguje na podnoszenie do góry. Anna w srebrnym, błyszczącym bikini eksponuje szczupłą sylwetkę, płaściutki brzuch, wyraźnie zarysowane żebra i biust! Często zarzucano trenerce, że szczupłe kobiety tracą seksowne kształty, a tu proszę! Niespodzianka!

 

Czasami się czepiamy Anny, ale trzeba przyznać, ze trenerka jako jedna z niewielu zachowała “delikatność” sylwetki – nie jest kulturystką, tylko wysportowaną kobietą. Nawet wydaje się nam, ze wygląda lepiej niż przed ciążą!

 

Zobacz wakacyjne ujęcia:

Anna Lewandowska w bikini

Anna Lewandowska na wakacjach

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *