DLA WIELU TO ONA WYGRAŁA TOP MODEL! PAMIĘTACIE Olę Kuligowską z pierwszej edycji? Jak dziś wygląd, co u niej? Zobacz zdjęcia!

Aleksandra Kuligowska była dla Marcina Tyszki objawieniem pierwszej edycji Top model. Była za niska na modelkę pokazową, ale za to idealna na fotomodelkę.

W finale przegrała z Pauliną Papierską, ale rzeczywistość zweryfikowała, że to ona dostała mnóstwo propozycji po zakończeniu show! Od tej pory minęło siedem lat. Co u Oli?

 

Po programie dziewczyna radziła sobie całkiem nieźle, wzięła udział w kampanii “Apartu”, pojawiła się na wybiegu u Zienia i Minge. Aleksandra Kuligowska zachwyciła widzów skromnością i mądrością, a specjalistów z branży – fotogeniczną twarzą. Uczestniczka była również doceniana za swój styl. To prawdopodobnie skłoniło ją do projektowania ubrań.

 

Jednak z roku na rok było o niej coraz ciszej. Pojawiały się nowe edycje, nowe dziewczyny, a Ola przestała “bywać”. Teraz na jej Instagramie na próżno szukać zdjęć z sesji modowych, ostatnie pojawiły się w 2016 roku.

 

Ola niedawno się zaręczyła, wkrótce zostanie żoną. Jej wielką pasją jest podróżowanie i gotowanie. To właśnie fotografie z tej dziedziny możemy podziwiać na koncie dziewczyny. Dla modelki w dzisiejszych czasach Instagram służy również do zdobywania zleceń, najwyraźniej Oli na tym nie zależy lub nie ma co dołożyć do swojego “portfolio”.

Jeden z obserwatorów zarzucił jej, że zbrzydła. Dla nas prawie się nie zmieniła, chociaż nie wygląda tak pięknie jak pięć lat temu. Stawia na naturalność, a to nie zawsze podkreśla urodę.

Niestety modeling to branża dla młodziutkich dziewczyn. Najwyraźniej tylko Piszczałce udało się utrzymać w branży na dłużej.

Zobacz Olę, zmieniła się?

 

Jej ostatnie modowe zdjęcia:

źródło: instagram.com

Po takiej Ani Piszczałce z pierwszej edycji “TOP MODEL”nie ma już śladu! TERAZ TO RASOWA MODELKA! Już minęło 7 lat! Czy wykorzystała szanse?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *