ALEKSANDRA ŻURAW wzięła udział w 4 edycji “TOP MODEL”. Od tamtego czasu modelka przeszła radykalną METAMORFOZĘ i wygląda zupełnie inaczej! (foto)

Aleksandra Żuraw była jedną z uczestniczek 4 edycji “Top Model”, show emitowanego na TVN-ie. Ola od początku była bardzo specyficzną osobą i budziła wiele kontrowersji i emocji. Młoda dziewczyna miała na ciele liczne tatuaże, co niekoniecznie przypadło do gustu wszystkim jurorom. Pomimo początkowych trudności udowodniła wszystkich, że drzemie w niej potencjał, dzięki czemu mogliśmy ją oglądać na ekranie prawie do finałowego odcinka.

 

Zawodowo zajmuje się prowadzeniem kanału na portalu “YouTube”, który sygnowany jest jej imieniem i nazwiskiem. Mimo, że nadal jest wierna modelingowi, to jednak nagrywanie nowych filmików dla widzów jest bardzo czasochłonne. Aleksandra porusza w nich tematykę związaną ze światem mody, ale również opowiada o podróżach, które są jej życiową pasją. Modelka jest bardzo popularna, a jej kanał subskrybuje spora rzesza fanów. Ma ponad 300 tysięcy subskrypcji co jak na realia polskiego YouTuba jest dobrym wynikiem.
źródła: chilizet.pl, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *