26 września 2023

To już KONIEC BLONDYNKI z PLAYA? Barbara Kurdej-Szatan została BRUNETKĄ!? Zobacz zdjęcie z metamorfozą aktorki!

Kto by pomyślał, że karierę można zacząć od reklamy? Zanim pojawiły się w telewizorach spoty z uroczą blondynką – nikt nie kojarzył Barbary Kurdej-Szatan. Później poszło już szybko – rola w filmie, w “M jak miłość”, prowadzenie “Kocham Cię Polsko”, “The Voice of Poland” i wiele innych zleceń. Nic dziwnego Barbara to naprawdę urodziwa blondynka… A może już brunetka?

 

Przeglądaliśmy sobie Instagram i nagle pojawiło się zdjęcie jakiejś brunetki, oczywiście nie zorientowaliśmy się, że to najbardziej znana blondynka w kraju! Czyżby metamorfoza roku?! Czytamy opis zdjęcia i wszystko jasne – czarne włosy, to tylko charakteryzacja do spektaklu “Teatru 6 Piętro”, w którym pracuje Barbara. Dzięki tej “chwilowej” przemianie wiemy jedno – jako brunetka raczej nie odniosłaby takiego sukcesu!

 

Nas gra Barbary drażni, jakoś każda jest serialowa czy filmowa rola jest dla nas sztuczna i drażniąca. Lubimy ją tylko w jednym wcieleniu – Blondynki z Playa. Chociaż trzeba przyznać, że jako prowadząca programy rozrywkowe też radzi sobie całkiem nieźle. Być może jeszcze Basia pokaże na co ją stać – swoje 5 minut na pewno ma! Przynajmniej dopóki nadrabia urodą…

 

źródło: Instagram

 

Zobacz zdjęcie! Co myślisz o tej “przemianie”?

Dodaj komentarz