Paweł Domagała – kim jest jego żona i córki? Dzieci, rodzice i wiek gwiazdy polskiej estrady

Paweł Domagała należy do grona wszechstronnych artystów, którzy cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności. Nie ma w tym nic dziwnego. To nie tylko doskonały, utalentowany aktor, ale również muzyk. Wiele osób śledzi jego karierę i chciałoby poznać go nieco lepiej od strony prywatnej. Wiedząc o tym przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz najważniejsze informacje na temat Pawła Domagały. Sprawdź co udało nam się ustalić.

Paweł Domagała – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Paweł Domagała urodził się 19 stycznia 1984 we Wrocławiu. Nie wychowywał się jednak w tym mieście, ponieważ jego rodzina zamieszkała w Radomiu. To właśnie z tym miastem związana była jego młodość. Ukończył klasę o profilu matematyczno-fizycznym w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego. Jest także absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Studia ukończył w 2005 roku. Wiele osób pyta także o wzrost Pawła Domagały. W sieci możemy natrafić na informacje mówiące o tym, że wzrost mężczyzny to 175 centymetrów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez PAWEŁ DOMAGAŁA (@paweldomagala)

Paweł Domagała – kariera

Paweł Domagała to polski aktor, piosenkarz i autor tekstów, który zyskał popularność dzięki rolom w serialach telewizyjnych i filmach. Jest również aktorem teatralnym. Zadebiutował w radomskim Teatrze Powszechnym imienia Jana Kochanowskiego, gdzie wcielił się w postać Ignasia w sztuce “Trans-Atlantyk”. Jego kariera telewizyjna rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy zagrał w komedii romantycznej “Niania”.

Od tego czasu wystąpił w wielu innych produkcjach, takich jak “Przepis na życie”, “Prawo Agaty”, “Planeta singli” czy “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. W 2015 roku zadebiutował jako solowy artysta muzyczny, wydając album “Opowiem Ci o mnie”. Jego piosenki, takie jak “Weź nie pytaj”, “Wystarczę ja” czy “Małe skrzydła”, cieszą się dużym uznaniem publiczności i krytyków. Realizował się także jako juror w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”. Paweł Domagała jest uważany za jednego z najbardziej wszechstronnych i utalentowanych polskich artystów współczesnych.

Paweł Domagała – rodzina

O rodzinie Pawła Domagały nie wiemy niestety zbyt wiele. Jego rodzice, w przeciwieństwie do teściów, nie są osobami publicznymi a Paweł Domagała stara się chronić ich prywatność, doskonale wiedząc, że sława to nie tylko blaski, ale również cienie. Z tego właśnie powodu nie wiemy kim są ani czym zajmują się jego rodzice. Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku rodzeństwa. Udało nam się ustalić, że posiada starszego brata. Marcin Domagała nie jest związany ze środowiskiem artystycznym. To doktor nauk fizycznych, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, znany z pasji do fizyki teoretycznej i licznych osiągnięć naukowych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez PAWEŁ DOMAGAŁA (@paweldomagala)

Paweł Domagała – stan cywilny

Paweł Domagała należy do grona bardzo przystojnych mężczyzn, co sprawia, że żeńska część publiczności często zastanawia się nad tym, czy jego serce jest zajęte. Pragniemy więc pospieszyć z informacją, że niestety – serce Pawła Domagały od dawna jest zajęte. Jest mężem aktorki Zuzanny Grabowskiej. Para wzięła ślub w maju 2013 roku i tworzy zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Co ciekawe, Zuzanna Grabowska nie tylko sama jest aktorką, ale również wywodzi się z rodziny o aktorskich korzeniach. Tak, jest ona córką znanego aktora Andrzeja Grabowskiego.

Paweł Domagała – dzieci

Kolejną kwestią, o którą często pytają widzowie i słuchacze Pawła Domagały jest jego ojcostwo. Wiele osób zastanawia się czy aktor posiada własne pociechy. Odpowiedź brzmi – tak. Paweł Domagała jest szczęśliwym ojcem dwóch córek, które są owocami miłości jego i jego żony, Zuzanny Grabowskiej. Starsza z dziewczynek nosi imię Hanna i przyszła na świat w 2012 roku. Młodsza córeczka to Barbara. Urodziła się w 2018 roku.

Paweł Domagała – Facebook i Instagram

Obecność w sieci jest dla artystów szansą na nawiązanie relacji ze swoimi fanami oraz promocję swoich nowych filmów, seriali czy utworów. Nic więc dziwnego, że Paweł Domagała również wykorzystuje sieć w celu budowania swojej popularności. Mężczyzna jest aktywny zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. O wiele lepiej radzi sobie na pierwszym portalu, gdzie obserwuje go aż 355 tysięcy osób. Mimo wszystko stara się być również obecny na Instagramie gdzie zgromadził obecnie 117 tysięcy followersów. Publikuje tam nie tylko zapowiedzi nowych utworów, ale również urywki ze swojego codziennego życia. Dzięki temu ma regularny i dość bliski kontakt z fanami.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anita Lipnicka (@anita.lipnicka)

Paweł Domagała – ciekawostki z życia

Choć znaczna część twórczości Pawła Domagały związana jest z miłością i często porusza on ten temat w swoich utworach jak ognia unika kolejnych ról w komediach romantycznych. Jak sam mówi: „Nie chcę grać już w komediach romantycznych. Te wszystkie filmy są na jedno kopyto i po prostu czuję fizyczny ból, przed tym, jak bym miał zagrać. Jakbym dostał komedię romantyczną, która jest wybitna i scenariusz… ale nie ma takich. Przykro mi. Przynajmniej do mnie nie dochodzą.”

Na uwagę zasługuje również jego specyficzny styl ubierania się, który był bardzo widoczny w młodości. Do tego stopnia, że podczas jednego z publicznych wydarzeń gdy pojawił się na nim ze swoją obecną żonę, portale plotkarskie pisały o tym, że “córka Grabowskiego przyszła na event z bezdomnym”.