Paweł Jasionowski – kim jest wokalista zespołu Masters? Wiek, wzrost i życiorys gwiazdy

W naszym kraju nie brakuje artystów disco polo, którzy cieszą się ogromną popularnością. Ich hity zna i nuci cała Polska. Jedną z takich osób jest Paweł Jasionowski, lider zespołu “Masters”. Mężczyzna od najmłodszych lat związany jest z muzyką i trzeba przyznać, że zdobył sporą popularność. W sieci nie brakuje zapytań o jego życie prywatne i zawodowe. Wiedząc o tym postanowiliśmy przygotować krótki artykuł, w którym znajdziesz najważniejsze informacje na jego temat.

Paweł Jasionowski – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Lider zespołu Masters urodził się 11 października 1991 roku. Jego rodzinną miejscowością jest Zambrów – miasto położone w województwie podlaskim. Obecnie, ze względu na swoją karierę zawodową mieszka w Warszawie. Muzyka interesowała go od najmłodszych lat. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Łomży w klasie saksofonu. Uczył się także gry na fortepianie. Mimo tego, że szybko rozpoczął karierę muzyczną udało mu się znaleźć czas na studiowanie. Z informacji, jakie znajdziemy w sieci wynika, że ukończył kulturoznawstwo na Uniwersytecie SWPS. Wiele osób ciekawi także wzrost Pawła Jasionowskiego. Niestety, w sieci nie znajdziemy informacji na ten temat.

Paweł Jasionowski – kariera

Paweł Jasionowski to lider zespołu Masters. To polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza disco polo i dance, który został założony w 2007 roku w Zambrowie. Paweł Jasionowski jest autorem większości utworów zespołu i może pochwalić się wieloma hitami. Do najbardziej rozpoznawalnych piosenek zespołu należą:

  • Żono moja
  • Schody do nieba
  • Słodka jak miód
  • Wieczór puka do drzwi
  • Nocy mało
  • Ona przyszła tutaj sama
  • W stronę słońca

Artysta brał także udział w programach telewizyjnych, takich jak Twoja Twarz Brzmi Znajomo czy Disco Star. W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo udało mu się zająć piąte miejsce.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paweł Jasionowski // Masters (@mastersofficial)

Paweł Jasionowski – rodzina

Bliscy znanych osób bardzo często są obiektem zainteresowania fanów oraz mediów. Część artystów wykorzystuje to i chętnie mówi o rodzinie. W przypadku Pawła Jasionowskiego jest jednak inaczej. Mężczyzna należy do grona muzyków, którym zależy na tym, by media poświęcały uwagę jego muzyce, nie zaś życiu prywatnemu. O rodzinie nie mówi więc prawie wcale. W sieci nie znajdziemy żadnych informacji na temat tego kim są jego rodzice. Nie wiadomo także, czy Paweł Jasionowski posiada rodzeństwo. Jak widać postanowił chronić prywatność swoich bliskich i ma do tego pełne prawo.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paweł Jasionowski // Masters (@mastersofficial)

Paweł Jasionowski – stan cywilny

W swoich teledyskach Paweł Jasionowski często wystepuje w towarzystwie pięknych kobiet a jego piosenki często mówią o miłości. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy jego serce jest zajęte. Niestety, trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na ten temat. Jak wspominaliśmy, Paweł Jasionowski należy do grona osób, które mimo popularności nie lubią epatować swoim życiem prywatnym. Na jego Instagramie nie znajdziemy żadnych zdjęć z partnerką, nie pojawia się również z nikim na różnego rodzaju wydarzeniach medialnych. Możliwe są więc dwa scenariusze. Albo serce Pawła Jasionowskiego wciąż jest wolne i nie spotkał on jeszcze swojej drugiej połówki, albo też jest szczęśliwie zakochany jednak nie chce pokazywać swojej partnerki w mediach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paweł Jasionowski // Masters (@mastersofficial)

Paweł Jasionowski – dzieci

Wiele osób zastanawia się, czy popularny muzyk posiada własne dzieci. Jak jednak możemy się domyślać, jako osoba chroniąca swoją prywatność Paweł Jasionowski nie porusza tego tematu w mediach. Również na jego profilach w mediach społecznościowych nie ma żadnych zdjęć jego pociech. Oznacza to, że prawdopodobnie Paweł Jasionowski nie posiada własnych dzieci. Możliwe również, że po prostu nie chce aby były one obecne w mediach. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jego prawo do prywatności.

Paweł Jasionowski – Facebook i Instagram

W obecnych czasach działalność w social mediach przynosi muzykom rozgłos i pozwala budować swoją popularność. Prowadząc konta na portalach społecznościowych mogą być bliżej swoich fanów i promować nowe utwory czy wydarzenia. Nie dziwi więc fakt, że również Paweł Jasionowski korzysta z możliwości, które daje mu internet. Muzyk obecny jest zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku. Jego profil na Instagramie zgromadził 47 tysięcy obserwujących, zaś na Facebooku jego fanpage obserwuje 15 tys ludzi.

Paweł Jasionowski – ciekawostki z życia

W programie “Disco Stars” pełnił rolę jurora. Było to dla niego zupełnie nowe doświadczenie, ponieważ nigdy wcześniej nie oceniał muzycznych talentów innych. Mimo to doskonale poradził sobie w tej roli.