Malwina Wędzikowska – kim jest? Wiek, dzieci, mąż

W naszym kraju nie brakuje ciekawych postaci, które choć początkowo związane są z innymi branżami z czasem przenikają do świata show biznesu i stają się znane oraz popularne. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Malwina Wędzikowska. Ta nietuzinkowa stylistka z czasem zaczęła być również prezenterką oraz prowadzić programy poświęcone modzie i metamorfozom. Warto jednak mieć świadomość, że jej życie nie zawsze było różowe. Sprawdźmy kim jest Malwina Wędzikowska i jak wyglądała jej droga na szczyt.

Malwina Wędzikowska – wiek i miejsce urodzenia

Malwina Wędzikowska to znana stylistka, scenograf i kostiumograf, która posiada również doświadczenie w roli prezenterki, aktorki oraz prowadzącej programy telewizyjne. Urodziła się w Łodzi 24 lutego 1981. W mieście tym spędziła również swoje dzieciństwo. W 2005 roku ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego. Jej dzieciństwo nie należało do udanych – jej rodzice byli dość mocno skonfliktowani co doprowadziło do ich rozwodów gdy Malwina była kilkulatką. Mimo to młoda i ambitna dziewczyna konkretnie realizowała się w swojej pasji jaką była moda. Nawet nie mając środków finansowych wyróżniała się nietuzinkowymi stylizacjami, które kompletowała odwiedzając second handy.

Malwina Wędzikowska – jak wygląda jej kariera?

Kariera zawodowa Malwiny Wędzikowskiej zaczęła się od bycia scenografem etiud filmowych Śnieg oraz Koma w reżyserii Michała Sobieraja. Pracowała także jako kostiumograf pracowała między innymi przy licznych etiudach filmowych oraz produkcjach telewizyjnych, m.in. Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland, Top Model czy Kocham cię, Polsko! Związała się z telewizją TTV, gdzie była prowadzącą programu o metamorfozach osób w trudnej sytuacji – Druga Twarz. Była również stylistką Maryli Rodowicz. W swojej karierze zaliczyła również epizody aktorskie – występowała w teledyskach, filmie Zmiana oraz Gorzko, gorzko.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Malwina Wędzikowska (@malwinawedzikowska)

Malwina Wędzikowska – czy ma rodzinę?

O rodzinie Malwiny Wędzikowskiej przez długi czas nie było wiadomo zbyt wiele, co wynikało z jej dość trudnych doświadczeń w młodości. Jeśli chodzi o ojca nadal nie wiemy kim był ani czym się zajmował. Stylistka zdecydowała się jednak pokazać w telewizji swoją mamę, która obecnie mieszka w swojej rodzinnej posiadłości na Mazurach. Kobiety wystąpiły wspólnie w programie “Rzeczy, których nauczyła mnie matka”. Program pozwolił im zażegnać trudne momenty w ich życiu i obecnie kobiety pozostają bardzo zżyte. Jeśli chodzi o dalszą rodzinę Malwiny Wędzikowskiej warto zaznaczyć, że  jej dziadek od strony mamy był reżyserem, profesorem w Łódzkiej Szkole Filmowej, zaś babcia skończyła prawo i władała biegle sześcioma językami

Malwina Wędzikowska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Związki osób znanych to temat, który interesuje wiele osób. Nie inaczej jest w przypadku Malwiny Wędzikowskiej. Na ten temat powstało wiele plotek. Jak jednak wygląda stan faktyczny? Stylistka była w związku z Rinkie Rooyensem, jednak relacja ta zakończyła się już kilka lat temu. Następnie pojawiały się plotki, że jest w związku z Kubą Wojewódzkim, jednak nigdy nie znalazły one potwierdzenia. Obecny status związku Malwiny Wędzikowskiej nie jest znany, choć w sieci możemy znaleźć wywiady z 2023 roku, w którym wspomina o partnerze. Nie zdradza jednak kim jest ani jak wygląda ich relacja.

Malwina Wędzikowska – dzieci

Wiele osób, które zachwycone są charyzmą i talentem Malwiny Wędzikowskiej zastanawia się, czy styliska posiada dzieci. Na chwilę obecną Malwina Wędzikowska skupia się przede wszystkim na rozwoju własnej kariery, w związku z czym nie posiada własnych pociech. Choć w wywiadach potrafi być bardzo wylewna do tej pory nie podzieliła się informacjami na temat tego, czy planuje posiadanie dzieci w przyszłości.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Malwina Wędzikowska (@malwinawedzikowska)

Malwina Wędzikowska – Facebook i Instagram

Malwina Wędzikowska, podobnie jak wiele innych gwiazd docenia możliwości, które daje jej internet i doskonale wie, że bezpośredni kontakt z fanami sprawia, że jej popularność rośnie. Dlatego też jest osobą aktywną w social mediach. Stylistka posiada własne konto fanowskie na Facebooku, które obserwowane jest obecnie przez ponad 12 tysięcy osób. Znacznie większą popularnością cieszy się jej konto na Instagramie. Malwina Wędzikowska zgromadziła tam 134 tysiące obserwujących i jest bardzo aktywna. Wstawia zdjęcia obrazujące jej pracę stylistki, celebrytki i prezenterki jak również dzieli się kadrami z prywatnego życia nie ujawniając jednak zbyt wiele. Niemniej jednak osoby, które są fanami Malwiny Wędzikowskiej mają realną szansę na to, że gwiazda odpisze im na wiadomość lub odpowie na komentarz.

Malwina Wędzikowska – ciekawostki z życia

Wiele osób, które patrzą dziś na Malwinę Wędzikowską może uznać, że jest to kobieta, która od najmłodszych lat miała w życiu łatwo. Nic bardziej mylnego. Znana stylistka wyznała w jednym z wywiadów, że w jej domu nigdy się nie przelewało a ona sama pierwsze stylizacje tworzyła z tego, co znalazła w second handach. Sytuacja Malwiny Wędzikowskiej była do tego stopnia trudna, że kobieta znalazła się nawet w kryzysie bezdomności. Na szczęście, trudne momenty już za nią – obecnie może poszczycić się własnym mieszkaniem a jej kariera nie zwalnia tempa.