Jacek Silski – kim jest ten znany wokalista i ile ma lat? Kim jest jego żona i czy ma dzieci?

Jacek Silski to ciekawa postać. Nie trzeba go przedstawiać miłośnikom muzyki rozrywkowej utrzymanej w klimacie latino i disco oraz osobom pochodzącym ze Śląska. Jednocześnie wiele osób nie do końca kojarzy jego twórczość artystyczną. Tymczasem zasługuje ona na pełne uznanie. Wiedząc o tym postanowiliśmy się nieco bliżej przyjrzeć temu piosenkarzowi. Sprawdziliśmy nie tylko jak przebiegała jego kariera muzyczna, ale również życie prywatne. Przekonaj się co udało nam się ustalić.

Jacek Silski – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Jacek Silski urodził się w Bytomiu, jest więc Ślązakiem z krwi i kości. Niestety, dokładna data ani miejsce urodzenia artysty nie są znane. W sieci nie znajdziemy również informacji o jego młodych latach czy wykształceniu. W wywiadach przyznawał jednak, że muzyka towarzyszyła mu od zawsze i interesował się nią już od dzieciństwa.

Jacek Silski – kariera

Jacek Silski jest polskim piosenkarzem, który zasłynął ze swojego niezwykłego głosu i utworów w stylu latino. Już w wojsku trafił do zespołu Wojska Polskiego „Kirasjerzy”. Wraz z nim udało mu się zdobyć I-wsze miejsce w Konkursie Zespołów Estradowych Wojska Polskiego. Jednakże prawdziwym początkiem jego kariery był angaż w Operze Śląskiej. Jacek Silski występował w operze, operetce i musicalach, jak również na scenach estradowych w Polsce i za granicą. Współpracował z wieloma znanymi artystami, takimi jak Julio Iglesias2, Goran Karan czy Bernadeta Kowalska. Nagrał 9 płyt, z których 5 było autorskimi albumami, zaś 4 zawierały covery przebojów latino. Jego największym hitem był List z morza, który podbił listy przebojów i doczekał się pięknego teledysku zrealizowanego w Chorwacji. Jacek Silski śpiewa w 10 językach i jest nazywany śląskim słowikiem lub śląskim Julio Iglesiasem. Co ciekawe, na swoim koncie ma także przygodę filmową. Wystąpił bowiem w filmie „Cudzoziemiec” (2001) Stevena Seagala, gdzie pojawił się wspólnie ze swoim zespołem.

Jacek Silski – rodzina

Choć Jacek Silski jest osobą bardzo popularną, otwartą i rozmowną jednocześnie potrafi doskonale chronić prywatność swoją oraz swoich bliskich. W sieci nie znajdziemy żadnych informacji na temat jego rodziny. Nie wiemy kim są lub byli jego rodzice, nie wiadomo również czy wybitny muzyk ze Śląska posiada rodzeństwo. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jego prawo do prywatności.

Jacek Silski – stan cywilny

Temat prywatnych związków Jacka Silskiego od zawsze budził spore zainteresowanie, ponieważ obdarzony niezwykłym głosem mężczyzna jest również szalenie przystojny. Niestety informacje jakie możemy znaleźć w sieci na ten temat są mocno okrojone. Wiadomo, że obecnie Jacek Silski nie jest niczyim mężem, choć jego serce jest zajęte. Od wielu lat jest związany z piękną kobietą o imieniu Milena, która jest także matką jego córki. Partnerka towarzyszy mu w trasach koncertowych. Czy jednak była to jedyna miłość muzyka? Czy wcześniej posiadał żonę lub inną partnerkę? Na próżno jest szukać doniesień na ten temat. Jacek Silski jest bowiem osobą, która nie jest zbyt wylewna w wywiadach i niechętnie opowiada o szczegółach swojego prywatnego życia.

Jacek Silski – dzieci

Prywatnie Jacek Silski jest również szczęśliwym ojcem. Co ciekawe, nie na temat wszystkich jego dzieci możemy znaleźć doniesienia w sieci. Większość artykułów mówi o kilkuletniej córce Lence, która przyszła na świat w 2015 roku i jest owocem związku z Mileną. Artysta napisał dla córki autorską piosenkę pod tytułem “Kołysanka dla Lenki” a dziewczynka i jej matka towarzyszą mu w trasach koncertowych. Wszystko wskazuje jednak na to, że Jacek Silski ma również dorosłe dziecko lub dzieci. Możemy wywnioskować to z jednego zdjęcia na jego Instagramie, gdzie zapozował z noworodkiem i opatrzył fotografię hasztagiem “grandpa”, co pozwala nam myśleć, że jest szczęśliwym dziadkiem. Nie udało nam się jednak ustalić niczego na temat starszych dzieci muzyka.

Jacek Silski – Facebook i Instagram

Internet daje w dzisiejszych czasach wiele możliwości. Również artystom, którzy za pośrednictwem portali społecznościowych mogą budować swoją społeczność, promować nowe utwory czy koncerty. Jacek Silski jest jedną z tych osób, które starają się to wykorzystać. Mężczyzna posiada własną stronę na Facebooku, która obserwowana jest przez 30 tysięcy osób. Silski posiada także swoje konto na Instagramie, jednak ma ono znacznie bardziej prywatny charakter. Obecnie śledzi go na nim zaledwie 438 obserwujących. Jest ono również znacznie rzadziej aktualizowane.

Jacek Silski – ciekawostki z życia

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Jacek Silski został muzykiem przez przypadek. W sieci możemy znaleźć ciekawą informację na temat jego początków kariery. Otóż pracował jako kierowca w operze. Pewnego razu wioząc Wiesława Ochmana podśpiewywał sobie w czasie jazdy. Ochman był tak zachwycony jego barwą głosu, że postarał się zorganizować dla Silskiego przesłuchanie. Był to początek jego zawrotnej kariery nie tylko na Śląsku ale również w całej Polsce.