Paulina Smaszcz zaprasza na szkolenie. Tym razem będzie o seksie!

Paulina Smaszcz właśnie skończyła 50 lat (urodziła się 8 lutego 1973 roku), a w ostatnich miesiącach było o niej bardzo głośno z uwagi na liczne ataki w kierunku byłego męża.

Tymczasem zawodowo od wielu lat Paulina Smaszcz pracuje jako szkoleniowiec:

 

Doktor nauk społecznych, ekspert komunikacji i public relations, ekspert ds. kompetencji ukrytych w kapitale ludzkim/ PhD, Expert for tactic skills in human capital (…)

 

Trener autoprezentacji i rozwoju osobistego, szkoleniowiec, mentorka, konsultant biznesu, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Absolwentka polonistyki i socjologii. Wykładowca akademicki Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu na autorskim kierunku ePR, digital media i komunikacja kontentowa w świecie 4D.

– czytamy na jej stronie. 

 

Wiele osób uważało jednak, że nie przepracowane rozstanie z Maciejem Kurzajewskim i późniejsze działania Smaszcz, znacznie pogorszyły jej wizerunek.

Kobieta Petarda (jak samą siebie nazywa) się jednak nie poddaje i zaprasza na kolejne szkolenie. Tym razem także na temat seksu.

 

https://www.instagram.com/paulina.smaszcz/

 

Warsztaty noszą tytuł „Kobieca samoświadomość, wizerunek, zdrowie, seks&pasja” i odbędą się 18 marca 2023 r. w Inowrocławiu. 

 

Przywożę Wam wsparcie, energię, siłę, szczerość, narzędzia do budowania pewności siebie, samoświadomości, refleksyjności, natchnienie i inspirację, że warto się edukować, rozwijać, zdobywać kompetencje, wierzyć i podążać własną, indywidualną drogą do spełnienia, szczęścia, miłości macierzyńskiej i partnerskiej, bo trzeba spełniać oczekiwania wobec siebie, a nie wobec innych.

– zachęcała Smaszcz.

 

Za kilkugodzinne szkolenie trzeba zapłacić 399 zł. 

 

Braliście już udział w warsztatach u Pauliny? Czy są to wartościowe spotkania…?

 

https://www.instagram.com/p/CoXf6O_juHk/

 

https://www.instagram.com/p/CoVgD1Qrcsw/