Kolejny HIT NA święta od siostry GODLEWSKIEJ! Tym razem klasyczna kolęda “JEZUS MALUSIEŃKI”! Po tym wideo masz zapewnione WESOŁE ŚWIĘTA!

“Pada śnieg” w wykonaniu sióstr Godlewskich to już niekwestionowany hit zbliżających sie świąt. Jeżeli ktoś nas kiedyś zapyta z czym kojarzą ci się Gwiazdka 2017 to właśnie z tymi paniami-karpiami.

 

Hit tak szeroko obiegł media, że powstało mnóstwo kopii sióstr piosenki sióstr Godlewskich. Naśladują je siostry Bohosiewicz, Zborowskie, Doda i wiele innych gwiazd. Godlewskie są już celebrytkami, aby być jak one koniecznie trzeba mieć napompowane usta, sztuczne rzęsy i sweter z odsłoniętym ramieniem! Hm..czyżby wiele dziewczyn ma podobny rysopis? No cóż sztuczność jest w modzie. Ale nie o tym ten artykuł! Jest już kolejny HIT!

 

Małgorzata Godlewska, czyli siostra w prostych włosach poszła bardziej w świąteczną klasykę i wykonała kolędę “Jezus Malusieńki”. Jej wersja jest szybsza, dynamiczniejsza i wykonana bardzo energicznie. To już nieco inna wersja – nie ma ramienia i pojawiły się loki. Małgorzata bardzo przypomina Steczkowską, można powiedzieć, że poniekąd też jest już divą internetu.

 

Posłuchaj Małgorzaty, weselej Ci?

 

źródło: YouTube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *