TA GWIAZDA z “M jak miłość” została przyłapana na seksie z Bogusławem LINDĄ! Kochanków nakrył mąż aktorki…

Fanów “M jak miłość” w naszym kraju nie brakuje, tak samo jak tych, dla których serial mógłby nie istnieć. Tasiemiec tyle lat jest na ekranach, że nic dziwnego, że jego fabuła czasami przynudza. A wystarczyłoby pokopać w przeszłości niektórych aktorów z serialu…w ich życiu prywatnym to się działo! Jedna aktorka np. zdradziła męża z Lindą!

 

Taką historię ma na swoim koncie Ewa Wencel, aktorka, która grała w serialu Janeczkę – mamę Ewy z którą Krzysztof Zduński miał romans. Pamiętacie te perypetie?

 

W każdym razie prywatnie drugim mężem aktorki był Erwin Wencel, którego przyjacielem przez 25 latbył Bogusław Linda. Po jednej z imprez organizowanych przez państwa Wencel, Linda został na noc. Erwin użyczył mu swojego pokoju, a sam zasnął w salonie. W nocy poszedł zobaczyć, czy jego przyjaciel spokojnie śpi, a tam zastał Linde uprawiającego seks z jego żoną Ewą Wencel!

Wencel stracił i przyjaciela, i żonę. Oczywiście “kochankowie” nigdy nie skomentowali tego wydarzenia. O całej zdradzie opowiedział Erwin po latach, chociaż sam ponoć zdradził aktorkę z Iloną Łepkowską – tak scenarzystką serialu “M jak miłość”!Wenclowie rozwiedli się w 2006 roku.

 

Historie rodem z Hollywood… To prawda, że każdy człowiek to ciekawa historia. Jakby tak głębiej kopać w przeszłości naszych “rodzimych” gwiazd, to pewnie byłby materiał na niezły scenariusz. A może scenarzyści “M jak miłość” się zainspirują “wydarzeniami  z życia” swoich aktorów i w końcu przestaną przynudzać.

źródło: Fakt.pl, Pomponik.pl, Instagram

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *