Paulina Smaszcz grozi serwisom internetowym. Jest oświadczenie prawniczki!

49-letnia Paulina Smaszcz pracowała jako dziennikarka oraz specjalistka ds. public relations. Obecnie prowadzi własną firmę coachingową, gdzie między innymi oferuje szkolenia dla kobiet.

Jeśli chodzi o życie prywatne, to od 1996 do 2020 roku była żoną Macieja Kurzajewskiego, z którym ma dwóch synów Franciszka (ur. 1997) i Juliana (ur. 2006). 

Po tym, jak jej Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili swój związek, Paulina Smaszcz zaczęła go szeroko komentować, nie tylko w swoich social mediach, ale i w udzielanych wywiadach.

 

smaszcz
https://www.instagram.com/paulina.smaszcz/

 

Komentując zachowanie byłej żony Kurzajewskiego, wiele serwisów zwróciło uwagę na niekonsekwencję w zachowaniu kobiety. Otóż jeszcze w maju 2022 r. Smaszcz pisała:

 

Oświadczam, że pozostaję z Maciejem Kurzajewskim w bardzo dobrych relacjach. Jestem mu wdzięczna za naszą wspólną historię i kibicuję jego sukcesom zarówno w sferze zawodowej, jak również osobistej. Jako ojciec moich dzieci na zawsze pozostanie osobą mi bliską i będę wspierać jego życiowe, prywatne wybory oraz aktywność zawodową.

 

Jednak już w październiku 2022 r. rzucała gromy na byłego męża i jego nową partnerkę:

 

Ile można kłamać, oszukiwać, zdradzać, zaprzeczać, manipulować, zatajać, zapewniać, robić z gęby cholewę? No ile? Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność.

 

Jeśli tak jak pisze Kasia, to miłość, to życie daje im drugą szansę, by teraz ta miłość była bez zdrad, kłamstw, manipulacji, oszukiwania partnera, partnerki, dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, osób, które im sprzyjają. Niech zbudują ją na dekalogu wiary katolickiej, którą tak gorliwie wyznają.

 

Teraz na profilu Pauliny Smaszcz pojawiło się oświadczenie podpisane przez prawniczkę – Joannę Borek, w którym czytamy:

 

“Publikowane na przestrzeni ostatnich miesięcy materiały prasowe nt. Pani Pauliny Smaszcz w sposób szczególnie dotkliwy podważają zaufanie do prowadzonej przez moją Mocodawczynię działalności naukowej, szkoleniowej, mentoringowej oraz uznanego na rynku eksperta ds. komunikacji i public relations.”

 

Prawniczka poinformowała, że zostały podjęte kroki prawne dotyczące ochrony dóbr osobistych Pauliny Smaszcz. 

 

>>>Joanna Opozda pokazała, z KIM daje w szyję! [FOTO]

 

https://www.instagram.com/paulina.smaszcz/

 

https://www.instagram.com/p/CktYJPuL_ug/

4 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.