Paula Karpowicz – kim jest ta znana wokalistka? Wiek, mąż i ciąża

Kiedy myślimy o gwiazdach muzyki większości z nas na myśl przychodzą artyści popowi czy rockowi. Disco polo nie należy bowiem do gatunków, które traktujemy “poważnie”. Faktem jest jednak, że wokaliści śpiewający utwory tego gatunku mają sporą rzeszę fanów. Doskonałym przykładem jest Paula Karpowicz. Ta urodziwa i uzdolniona piosenkarka budzi nieustające zainteresowanie internautów. Dlatego też postanowiliśmy przedstawić najważniejsze fakty dotyczące jej życia osobistego oraz kariery zawodowej. Sprawdź co udało nam się ustalić.

Paula Karpowicz – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Zacznijmy od najważniejszych informacji na temat Pauli Karpowicz. Wokalistka urodziła się 15 stycznia 1995 roku. Pochodzi z malowniczego podkarpacia w dokładniej z Białegostoku. Muzyka pociągała ją od najmłodszych lat, choć jej ścieżka edukacji poszła nieco innymi torami. Jest bowiem absolwentką turystyki i hotelarstwa. Niemniej jednak jak sama twierdzi nigdy nie wiązała swojej przyszłości z tą branżą. Co ciekawe, Paula Karpowicz już jako dziecko zajęła II miejsce w konkursie piosenki Jacka Cygana. Wiele osób interesuje także wzrost Pauli Karpowicz. Poszukując informacji na ten temat znaleźliśmy artykuł, w którym autorzy wspominają, że Paula Karpowicz należy do grona wysokich kobiet i ma ok 178 centymetrów wzrostu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paula Karpowicz-Zimecka (@paulakarpowicz)

Paula Karpowicz – kariera

Paula Karpowicz to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny disco polo. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2016 roku, kiedy dołączyła do zespołu Top Girls, który podbił serca fanów tym gatunkiem. Wraz z Angeliką Żmijewską i Justyną Lubas nagrała wiele przebojów, takich jak “Mleczko”, “Czeski film” czy “Nie będę Twoja”. Jednak po kilku latach współpracy Paula i Angelika postanowiły odejść od Justyny i stworzyć nowy projekt muzyczny o nazwie Topky. Nowy zespół również zdobył uznanie i popularność dzięki utworom takim jak “Szpile bez wad”, “Dzban” czy “Znów spina”. Paula nie ogranicza się jednak tylko do muzyki. Jest również pasjonatką urody i kosmetyki. Ukończyła wiele kursów i szkoleń w tej dziedzinie i w 2021 roku otworzyła swój własny salon piękności Top of Beauty by Paula Karpowicz w Augustowie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paula Karpowicz-Zimecka (@paulakarpowicz)

 Paula Karpowicz – rodzina

Paula Karpowicz należy do grona osób, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, z jaką odpowiedzialnością wiąże się bycie osobą publiczną. Z tego właśnie powodu dba o prywatność swoich bliskich. W wywiadach często podkreśla, że rodzina jest dla niej bardzo ważna i jest bardzo z nią związana. Niemniej jednak nie wiemy kim są jej rodzice i czym się zajmuje. Nie udało nam się także ustalić, czy posiada rodzeństwo.

Paula Karpowicz – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Paula Karpowicz należy do grona bardzo atrakcyjnych artystek, które są obiektem westchnień męskiej części publiczności. Nic więc dziwnego, że w sieci często pojawiają się zapytania o jej stan cywilny. Niestety, fani muszą mieć świadomość, że serce przepięknej blondynki jest zajęte. Jej wybrankiem jest Grzegorz Zimecki, który jest jednocześnie managerem wokalistki i jej grupy Topky. Para zaręczyła się w 2020 roku. Para planuje zaślubiny i chętnie pokazuje się razem, również w internecie.

Paula Karpowicz – dzieci

Nie da się ukryć, że życie prywatne gwiazd budzi zainteresowanie fanów. Stąd też w sieci nie brakuje pytań o to, czy Paula Karpowicz posiada dzieci. Śpieszymy z odpowiedzią – Paula Karpowicz nie jest jeszcze matką i nie posiada własnych pociech. W wywiadach nie porusza tego tematu dlatego też nie mamy żadnych informacji na temat tego, czy planuje rodzicielstwo w przyszłości. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jej prawo do prywatności.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paula Karpowicz-Zimecka (@paulakarpowicz)

Paula Karpowicz – Facebook i Instagram

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach obecność w sieci jest bardzo ważna dla każdego wokalisty. Aktywna działalność w social mediach pozwala na zdobywanie nowych fanów oraz promowanie nowych utworów czy płyt. Nie dziwi więc fakt, że również Paula Karpowicz aktywnie działa w sieci. Piosenkarka obecna jest zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. W przypadku Facebooka, jej stronę dla fanów obserwuje obecnie 20 tysięcy osób, co nie jest imponującym wynikiem biorąc pod uwagę jej rozpoznawalność. Wynikać to może z faktu, że osoby młode, które ją śledzą powoli przestają korzystać z tej platformy. O wiele lepiej radzi sobie na Instagramie. Paulę Karpowicz obserwuje obecnie 281 tysięcy followersów. Kobieta jest bardzo aktywna i często wrzuca urywki swojej codzienności w postaci instastory. Warto wspomnieć również o tym, że Paula Karpowicz należy do grona osób, które regularnie promują swoje utwory za pośrednictwem tiktoka.

Paula Karpowicz – ciekawostki z życia

Prawdziwą pasją Pauli Karpowicz poza śpiewem jest również makijaż. Kobieta wiąże z wizażem swoją przyszłość po zakończeniu kariery muzycznej. Ukończyła wiele kursów i szkoleń, które pozwoliły jej zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie makijażu oraz zabiegów kosmetycznych. Wiedzę tę wykorzystuje pracując w swoim własnym salonie, który otworzyła w 2021 roku.