Paula Karpowicz – kim jest? Wiek, partner, Instagram

Choć disco polo nie należy do gatunków muzycznych, które uznawane są za bardzo ambitne i rozwijające nie sposób nie odmówić mu popularności. Wiele osób lubi muzykę czysto rozrywkową i interesuje się życiem gwiazd tej sceny. Wśród nich znajdziemy bardzo ładną, energiczną blondynkę, która jest prawdziwą gwiazdą i potrafi porwać publiczność. Mowa tu o Pauli Karpowicz. Kim jest? Jak wyglądała jej kariera? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Paula Karpowicz – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Znana wokalistka Paula Karpowicz pochodzi z malowniczego podkarpacia w dokładniej z Białegostoku. Urodziła się 15 stycznia 1995 roku. Jest absolwentką turystyki i hotelarstwa jednak nigdy nie wiązała swojej przyszłości z tym zawodem. O wiele bardziej pociągała ją muzyka. Do tego stopnia, że już jako dziecko zajęła II miejsce w konkursie piosenki Jacka Cygana. Nie był to jednak początek jej kariery. Dziewczyna nabrała wiatru w żagle dopiero po przeprowadzce na Mazury, do Augustynowa.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paula Karpowicz (@paulakarpowicz)

Paula Karpowicz – kariera

Prawdziwa kariera i rozpoznawalność Pauli Karpowicz miała swój początek w 2016 roku, kiedy to wspólnie z  Angeliką Żmijewską i Justyną Lubas stworzyły zespół Top Girls. Opiekę nad zespołem przejęła wytwórnia Green Stars. Przez lata dziewczyny nagrały wiele popularnych hitów disco polo i były prawdziwymi gwiazdami wśród miłośników tej muzyki. Praktycznie każda wydana przez nie piosenka okazywała się przebojem, który gościł na wielu imprezach. Z czasem jednak nadszedł czas na zmiany. Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska rozstały się ze swoją koleżanką Justyną Lubas i wspólnie rozpoczęły nowy projekt. Jego efektem jest zespół Topky, który również cieszy się niesłabnącą popularnością. Dodatkowo Paula Karpowicz osiągała również indywidualne sukcesy. Jednym z nich jest rozpoczęcie własnej działalności w branży beauty.

Paula Karpowicz – rodzina

Paulina Karpowicz jest bardzo rodzinną osobą, która niejednokrotnie podkreślała, jak bardzo zżyta jest ze swoimi rodzicami oraz innymi bliskimi jej osobami. Jednocześnie jednak dba o to, by jej rodzina mogła czuć się swobodnie i troszczy się o ich prywatność. Dlatego też w internecie oraz mediach tradycyjnych próżno szukać jest informacji na temat tego kim są jej rodzice i czym się zajmują.

Paula Karpowicz – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Stan cywilny Pauli Karpowicz jest kwestią, która interesuje przede wszystkim męską część jej publiczności. Nie ma w tym nic dziwnego. Przepiękna blondynka jest niezwykle atrakcyjną pozycją na rynku matrymonialnym. Niestety, panowie nie mogą liczyć na jej względy, ponieważ serce wokalistki już od dawna jest zajęte. Jej wybrankiem jest Grzegorz Zimecki, który jest jednocześnie managerem wokalistki i jej grupy Topky. Para zaręczyła się w 2020 roku i wszystko wskazuje na to, że powoli rozpoczyna przygotowania do ślubu.

Paula Karpowicz – dzieci

W przypadku gwiazd muzyki wielu fanów interesuje się życiem osobistym swoich ulubienic. Nie inaczej jest w przypadku Pauli Karpowicz. Pytanie o dzieci wokalistki bardzo często pojawiają się w wynikach wyszukiwania. Czy jednak gwiazda disco polo posiada potomstwo? Odpowiedź brzmi: nie. Paula Karpowicz nie została jeszcze matką. Jeśli zaś chodzi o jej plany rodzicielskie w przyszłości – wokalistka nie podzieliła się nimi ze swoimi fanami, nie mamy więc na ten temat żadnej informacji.

Paula Karpowicz – Facebook i Instagram

W obecnych czasach obecność w internecie jest niezwykle ważna dla osób zajmujących się działalnością w branży muzycznej. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że Paula Karpowicz również jest aktywna w mediach społecznościowych. Jak większość młodych osób zdecydowała się postawić na platformę Instagram, gdzie udziela się aż na dwóch profilach – swoim osobistym oraz profilu zespołu Topky. Jeśli chodzi o osobiste konto Pauli Karpowicz to obecnie śledzi je obecnie ponad 207 tysięcy obserwujących. Dla porównania, profil na Facebooku gdzie kobieta jest znacznie mniej aktywna obserwowany jest przez 12 tysięcy osób. Od pewnego czasu Paula Karpowicz działa również na platformie TikTok, która doskonale sprawdza się w promocji nowych utworów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paula Karpowicz (@paulakarpowicz)

Paula Karpowicz – ciekawostki z życia

Poza muzyką Paula Karpowicz interesuje się również makijażem i wizażem i to z tymi dziedzinami wiąże swoją przyszłość zawodową po ewentualnym zakończeniu kariery. Co więcej,po ukończeniu wielu szkoleń i kursów od 2021 roku prowadzi już własny salon piękności. Kolejną ciekawostką, którą warto się podzielić są nietypowe, romantyczne zaręczyny. Jej wybranek nie zadał jej pytania o to, czy zostanie jego żoną. Zamiast tego, znalazło się ono na gigantycznym torcie a wokalistka otrzymała od swojego narzeczonego ogromny bukiet czerwonych róż.

Podsumowując, Paula Karpowicz jest ambitną, młodą kobietą, która wciąż poszukuje swojej artystycznej drogi. Nie da się bowiem ukryć, że mimo iż nowe utwory zespołu Topky wciąż utrzymane są w stylistyce disco polo różnią się od produkcji, które nagrywała z pierwszym zespołem. Są nowocześniejsze, bardziej imprezowe i pełne energii. Wszystko wskazuje więc na to, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy.