Viki Gabor – ile ma lat i wzrostu znana wokalistka z Eurowizji? Kim są jej rodzice i jakie ma pochodzenie?

Viki Gabor to jedna z młodych wokalistek, które osiągnęły naprawdę sporo. Niezwykle utalentowana piosenkarka szturmem wkroczyła w świat show biznesu i zgromadziła ogromną rzeszę fanów. Nic więc dziwnego, że w sieci często pojawiają się pytania dotyczące jej życiorysu, kariery oraz sukcesów. Wiedząc o tym zadbaliśmy o to, by przygotować artykuł, w którym znajdziesz najważniejsze informacje na temat Viki Gabor i jej życia – zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Serdecznie zapraszamy do lektury. 

Viki Gabor – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Viki Gabor, a właściwie Wiktoria Gabor, to młoda polska piosenkarka, która zdobyła sławę dzięki udziałowi w programach The Voice Kids i Eurowizji Junior. Urodziła się 10 lipca 2007 roku w romskiej rodzinie. Miejscem urodzenia młodej wokalistki jest Hamburg. Przez wiele lat mieszkała także w Wielkiej Brytanii, gdzie nauczyła się płynnie mówić po angielsku. Obecnie Viki mieszka w Krakowie. Uczyłą się w szkole podstawowej nr 37, w 2020 roku przeszła na nauczanie indywidualne by móc skupić się na pracy zawodowej. Jest zodiakalnym rakiem. Jeśli chodzi o jej wzrost udało nam się ustalić, że młoda piosenkarka ma obecnie 165 centymetrów wzrostu. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VIKI GABOR (@vikigaborofficial)

Viki Gabor – kariera

Viki Gabor to z pewnością jedna z najbardziej utalentowanych i obiecujących gwiazd młodego pokolenia, która ma przed sobą wiele możliwości rozwoju i realizacji swoich marzeń. W ciągu zaledwie kilku lat osiągnęła wiele sukcesów na scenie muzycznej. Jej kariera rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy zajęła drugie miejsce w programie The Voice Kids, gdzie zachwyciła widzów i jurorów swoim głosem i charyzmą. W tym samym roku reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który wygrała z utworem “Superhero” poruszającym temat ochrony środowiska.

Od tamtego czasu Viki wydała dwa albumy studyjne: Getaway (Into My Imagination) (2020) i ID (2022), które zdobyły uznanie krytyków i fanów. Na swoim koncie ma także wiele popularnych singli, takich jak “Not Gonna Get It”, “Forever and a Night” czy “Riptide”. Viki nie ogranicza się jednak tylko do muzyki, ale angażuje się także w działania społeczne i charytatywne. Jest ambasadorką fundacji WWF i wspiera akcje na rzecz zwierząt i środowiska

Viki Gabor – rodzina

Rodzina Viki Gabor miała ogromny wpływ na jej karierę oraz sukces, który osiągnęła. Jak wspominaliśmy przyszła na świat w romskiej godzinie, która od zawsze była związana z muzykowaniem. Jej rodzice to Ewelina i Dariusz Gabor. Viki Gabor ma również siostrę Melissę, która jest od niej starsza o 4 lata. Siostra wokalistki również jest związana z muzyką – jest bowiem kompozytorką i autorką tekstów piosenek. Niemniej jednak nie odpowiadała za najsłynniejsze utwory swojej siostry. 

Viki Gabor – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Viki Gabor to młoda polska piosenkarka, która podbija serca fanów nie tylko swoim głosem, ale także urokiem i urodą. Nic więc dziwnego, że wielu miłośników jej twórczości zastanawia się, czy jest z kimś związana. Wiemy oczywiście, że z racji młodego wieku jest panną, ponieważ ma obecnie 16 lat. Czy jednak ma chłopaka lub dziewczynę? Odpowiedź na to pytanie jest trudna, ponieważ nigdy nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła żadnym plotkom na ten temat. Niektórzy spekulują, że Viki może być związana z innym młodym piosenkarzem, np. z Sanah, z którą nagrała duet „Melodia”, lub z Kacprem Kwiatkowskim, z którym wystąpiła na festiwalu w Opolu. Są to jednak całkowicie niepotwierdzone informacje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VIKI GABOR (@vikigaborofficial)

Viki Gabor – dzieci 

Jak możemy się domyślać, wiek Viki Gabor sprawia, że nie myśli ona jeszcze o tym, żeby zostać matką. Obecnie młoda dziewczyna skupia się na rozwoju swojej kariery muzycznej i podejmowaniu kolejnych wyzwań związanych z pracą w show biznesie. Viki Gabor nie posiada obecnie dzieci, nie wiemy również, czy chciałaby być matką w przyszłości. Nie da się ukryć, że na podejmowanie tak ważnych i odpowiedzialnych decyzji ma jeszcze sporo czasu. 

Viki Gabor – Facebook i Instagram

Viki Gabor jako młoda osoba doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że obecność w sieci może znacząco wpływać na budowanie popularności. Nic więc dziwnego, że jest obecna zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. W przypadku Fb młoda wokalistka zebrała grono 128 tysięcy osób obserwujących jej fan page. Liczba ta może nie powalać, musimy jednak mieć świadomość, że Facebook jest miejscem, które skupia głównie starszych użytkowników. Prawdziwe zaangażowanie fanów widać po Instagramie. Profil na tej aplikacji obserwuje obecnie 774 tysięcy osób, które są bardzo aktywne i chętnie komentują nowe posty Viki. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VIKI GABOR (@vikigaborofficial)

 

Viki Gabor – ciekawostki z życia

Poszukując ciekawostek na temat Viki Gabor możemy zauważyć, że mimo ogromnego sukcesu, jaki osiągnęła pozostaje całkiem normalną nastolatką, która ma typowe pasje i upodobania. W wywiadach, które udziela często podkreśla, że bardzo lubi spać i leniuchować i często nie ma ochoty na wychodzenie z łóżka. Chętni również czyta książki oraz interesuje się tańcem. Jest to dla niej zarówno pasja jak i sposób na to by urozmaicić swoje występy.