Paula Jagodzińska – kim jest? Wiek, stan cywilny i życiorys

W dobie internetu coraz więcej osób staje się popularnymi dzięki treściom, które tworzą. Blogerki posiadające własny niepowtarzalny styl przyciągają uwagę i budzą sympatię. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Paula Jagodzińska. Wciąż jednak wiele osób nie wie o niej zbyt wiele. Przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat Pauli Jagodzińskiej, jej kariery oraz życia prywatnego.

Paula Jagodzińska – ile ma lat? Krótki życiorys

Paula Jagodzińska urodziła się 24 grudnia 1991 roku. więc ma 32 lata. Niestety nie znamy miejsca jej urodzenia. Wiadomo za to, że od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie sztuką i muzyką. Dość ciekawą kwestią jest fakt, że w przeciwieństwie do swoich rówieśników nie przepadała za muzyką pop lecz była prawdziwą fanką Bon Jovi. Jej pokój był ponoć oklejony plakatami gwiazdy rocka. Jej zamiłowanie do tego gatunku muzyki sprawiło, że dziewczyna rozpoczęła naukę gry na gitarze elektrycznej. Nie był to jednak jedyny jej kontakt z muzyką. Pasjonowała się bowiem również tańcem. Przez kilka lat tańczyła w zespole Pieśni i Tańca Wielkopolska, trenowała również taniec towarzyski. Wydawać więc by się mogło, że jej kariera będzie związana z muzyką. Tak się jednak nie stało. Po pewnym czasie Paula Jagodzińska odkryła w sobie zamiłowanie do mody i makijażu. I to właśnie z tymi dziedzinami związana jest jej działalność jako influencerka.

paula jagodzinska

Paula Jagodzińska – kariera

Kariera Pauli Jagodzińskiej rozpoczęła się od założenia własnego bloga w 2011 roku. Był to czas kiedy swoje strony internetowe zaczynało prowadzić wiele obecnych gwiazd takich jak np. Maffashion. Paula Jagodzińska założyła bloga o nazwie Beauty Fashion Shopping, który z powodzeniem prowadzi do dziś. Tematyka strony związana była z poradami dotyczącymi mody, kompletowania stylizacji oraz ciekawostkami z zakresu pielęgnacji urody i makijażu. Paula Jagodzińska szybko zdobyła uznanie internautek, które chętnie korzystały z jej rad. Z czasem na swoim blogu zaczęła publikować również porady dotyczące urządzania czy dekorowania wnętrz, ponieważ tematyka ta również znajduje się w kręgu jej zainteresowań. Obecnie blog prowadzony jest pod jej imieniem i nazwiskiem, jednak nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Paula Jagodzińska nawiązuje współprace z markami, dzięki czemu może utrzymać się ze swojej działalności w internecie już od wielu lat.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paula Jagodzińska (@paula_jagodzinska)

Paula Jagodzińska – rodzina

Jeśli chodzi o rodzinę Pauli Jagodzińskiej niestety w internecie nie znajdziemy zbyt wiele informacji o jej rodzicach czy rodzeństwie. Autorka dba o ich prywatność i niechętnie dzieli się informacjami na temat rodziny i prywatności. Dlatego też nie wiemy kim są jej rodzice ani czym się zajmują.

Paula Jagodzińska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Wiele osób zastanawia się, czy Paula Jagodzińska jest w stałym związku. Odpowiedź na to pytanie brzmi tak. Już od wielu lat Paula Jagodzińska współtworzy swojego bloga z Radkiem Nowickim, który odpowiada za wykonywanie fotografii oraz techniczną stronę bloga. I to właśnie on jest jej partnerem. Choć para nie informowała o tym, że bierze ślub po kilku latach Paula podzieliła się na Instagramie zdjęciem ślubnym, które opublikowała z racji rocznicy ślubu. Z opisu wynika, że para wzięła ślub w 2015 roku. Są więc szczęśliwym małżeństwem od ponad 8 lat i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Radek bardzo często pojawia się na relacjach i zdjęciach Pauli Jagodzińskiej oraz wspólnie z nią podróżuje.

Paula Jagodzińska – dzieci

Dzieci sławnych osób bardzo często są kwestią, która interesuje fanów. Nic więc dziwnego, że obserwujący zastanawiają się czy Paula Jagodzińska jest mamą. Odpowiadamy: obecnie Paula Jagodzińska nie posiada dzieci. Czy w przyszłości zdecyduje się na bycie mamą? Niestety, trudno znaleźć jest odpowiedź na to pytanie. Paula Jagodzińska najwyraźniej należy bowiem do grona kobiet, które nie chcą mówić o pewnych sprawach dotyczących życia prywatnego, dlatego też nigdzie do tej pory nie opowiedziała o swoich planach dotyczących powiększenia rodziny.

Paula Jagodzińska – Facebook i Instagram

Jako osoba, która aktywnie działa w sieci Paula Jagodzińska musi dbać również o obecność w social mediach. Na Facebooku posiada fanpage swojego bloga, który obserwuje ponad 180 tysięcy osób. W jego przypadku wpisy nie pojawiają się jednak tak regularnie jak ma to miejsce na Instagramie. W przypadku tego portalu blogerka prowadzi profil pod swoim imieniem i nazwiskiem. Jest on obserwowany przez 372 tysiące osób. Paula Jagodzińska publikuje tam zdjęcia z sesji modowych ale również bardzo dużo zdjęć z podróży, które odbywa ze swoim mężem. Regularnie dodaje również aktualne informacje na stories, dzięki czemu fani blogerki mogą być na bieżąco z tym co dzieje się w jej życiu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Paula Jagodzińska (@paula_jagodzinska)

Paula Jagodzińska – ciekawostki z życia

Poza podróżami Paula Jagodzińska posiada jeszcze jedną pasję a mianowicie – buty. Jak sama przyznaje uwielbia je kupować i kolekcjonować. Obecnie jej kolekcja to ponad 100 par różnego rodzaju butów. Blogerka jest też bardzo aktywną osobą i uwielbia sport oraz wędkowanie. Odpręża ją jazda samochodem. Lubi oglądać transmisje meczy NBA oraz tenisa ziemnego.