Ewa Błachnio – kim jest ? Wiek, rodzina, dzieci i krótki życiorys

Na polskiej scenie kabaretowej i stand up nie brakuje wyrazistych kobiet, które bawią swoim humorem oraz błyskotliwymi i ciętymi ripostami. Ewa Błachnio z całą pewnością jest jedną z takich osób. Wielu z nas docenia jej talent i chętnie uczestniczy w jej występach nie wiedząc jednak zbyt dużo o jej życiorysie oraz karierze. Dlatego też w dzisiejszym artykule chcemy przybliżyć postać Ewy Błachnio naszym czytelnikom.

Ewa Błachnio – krótki życiorys. Wiek i miejsce urodzenia

Ewa Błachnio to popularna artystka kabaretowa, która obecnie kojarzona jest głównie ze sceną stand up. Urodziła się w Gdańsku, 31 grudnia 1984 roku. Jej rodzicami są Barbara i Tadeusz Błachnio. Jej mama to była nauczycielka języka rosyjskiego, która uczyła młodzież w Pruszczu Gdańskim. Ojciec zajmował się zaś pracą w stoczni remontowej. Ewa Błachnio jest jest absolwentką studiów w zakresie politologii i dziennikarstwa.

Ewa Błachnio – jak przebiega jej kariera?

Kariera Ewy Błachnio rozpoczęła się bardzo szybko, ponieważ pierwsze swoje występy zaliczyła mając zaledwie szesnaście lat. Wzrost jej popularności rozpoczął się jednak od bycia członkinią kabaretu LIMO, który został założony przez Abelarda Gizę w 2000 roku. To właśnie w nim występowała aż do 2014 roku. Kolejnym ważnym krokiem w jej karierze był program “Poliż temat”, który prowadziła wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą na antenie radia RMF FM.  Audycja nadawana była w 2015 i 2016 roku. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że próbowała swoich sił w aktorstwie występując w filmie “Swing”. Ewa Błachnio zdobyła również nagrodę aktorską na XXII Lidzbarskich Biesiadach Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim. Często możemy zobaczyć ją również na małym ekranie. Brała udział w programach takich jak “Taniec z Gwiazdami” czy “Twoja twarz brzmi znajomo”. Obecnie na antenie telewizji Polsat prowadzi program “Kabaret na żywo”. Regularnie występuje również na scenie, zarówno w zespołach kabaretowych jak i jako standuperka ze swoim solowym programem. Ewa Błachnio bardzo ceni sobie możliwość rozwijania się na wielu płaszczyznach, dlatego też mimo upływu lat jej popularność nie maleje i wciąż cieszy się dużym uznaniem oraz sympatią swoich widzów.

Ewa Błachnio – czy ma rodzinę?

Na temat rodziny Ewy Błachnio wiadomo nie wiele. Jak wspominaliśmy wyżej wiemy jak nazywają się oraz czym zajmowali się jej rodzice. Nie mamy jednak informacji na temat rodzeństwa artystki. Dba ona także o to, by w mediach nie pojawiały się informacje dotyczące jej aktualnego życia. Nie wiemy więc, czy Ewa Błachnio założyła własną rodzinę oraz jak ona wygląda.

Ewa Błachnio – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Ewa Błachnio jest osobą, która bardzo dba o swoją prywatność i nie często dzieli się szczegółami ze swojego życia osobistego. Dotyczy to również jej związków – zarówno przeszłych jak i obecnych. Nie jesteśmy więc w stanie znaleźć informacji o tym, czy posiada partnera oraz jaki jest jej stan cywilny.

Ewa Błachnio – czy ma dzieci?

Jak wspominaliśmy Ewa Błachnio chce być kojarzona przede wszystkim ze swoim dorobkiem artystycznym i to jego dotyczą wszystkie wywiady jakie możemy znaleźć w mediach czy przestrzeni internetowej. Z tego samego powodu nie mamy również dostępu do informacji, czy Ewa Błachnio posiada dzieci. Artystka nigdy też nie wypowiadała się o tym, czy planuje posiadanie dzieci w przyszłości. Bardzo szanuje swoją prywatność, dlatego też jako redakcja postanowiliśmy to w pełni uszanować.

Ewa Błachnio – Facebook i Instagram. Czy ma social media?

Nawet tak ceniąca sobie prywatność osoba jak Ewa Błachnio jeśli chce istnieć w przestrzeni publicznej musi liczyć się z koniecznością obecności w social mediach. Nic więc dziwnego, że artystka kabaretowa prowadzi swoje profile zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Jej fanpage na portalu Facebook śledzi obecnie 49 tysięcy osób. Publikuje na nim w szczególności zaproszenia na swoje występy, informacje o programach telewizyjnych, w których bierze udział lub własne zdjęcia. Na Instagramie posiada obecnie 34 tysiące obserwujących i tutaj również znajdziemy bardzo podobny kontent. Trudno doszukiwać się zdjęć ukazujących życie prywatne, rodzinę czy partnera Ewy. Mimo to konta obserwowane są przez wielu fanów, którzy nie szczędzą artystce miłych i wspierających komentarzy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewa Błachnio (@ewkablachnio)

Ewa Błachnio – ciekawostki z życia

Jedną z najczęściej wpisywanych przez internautów fraz dotyczących artystki jest “Ewa Błachnio choroba”. Można więc pomyśleć, że zmagała się ona z jakimś ciężkim schorzeniem. Nie jest to jednak prawdą – możemy uspokoić, że z Ewą Błachnio nie dzieje się obecnie nic niepokojącego. Skąd więc taka popularność tego wyniku wyszukiwania? Jest to spowodowane bardzo dużą popularnością skeczu Łukaszem Kaczmarczykiem z Kabaretu Młodych Panów, w którym zagrała jedną z uczestniczek “Nie tylko Rolnik”. Odgrywała tam rolę kobiety chorej na zespół “Taurona” a skecz szybko podbił serca widzów i miłośników sztuki kabaretowej. To właśnie poszukiwania tego skeczu sprawiły, że fraza dotycząca choroby jest tak częstym wynikiem wyszukiwania związanym z Ewą Błachnio.oto