Dariusz Opozda – kim jest? Wiek, partnerka, kariera, życiorys

Śledząc nowinki dotyczące znanych osób w naszym kraju niejednokrotnie możemy natknąć się na artykuły mówiące o rodzicach tychże. Swego czasu bardzo głośno było o Dariuszu Opozda, ojcu znanej aktorki. Osoba ta, choć nie związana z show biznesem przez pewien czas była na ustach wielu osób i budziła niemałe kontrowersje. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej kim jest Dariusz Opozda i co warto o nim wiedzieć.

Dariusz Opozda – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Choć jeszcze kilka miesięcy temu Dariusz Opozda pojawiał się na łamach wszystkich portali plotkarskich na temat mężczyzny nie wiadomo zbyt wiele. Zasłynął głównie tym, że jest on ojcem znanej aktorki Joanny Opozdy, którą możemy kojarzyć z ról w serialach “Pierwsza miłość” czy “Barwy szczęścia”. Mężczyzna nie doczekał swojej notki biograficznej na Wikipedii, próżno również szukać informacji o jego wieku, życiorysie oraz miejscu urodzenia w innych miejscach w sieci. Dlatego też trudno nam udzielić szczegółowych informacji na jego temat.

Dariusz Opozda i jego kariera

Informacji na temat dotychczasowej kariery Dariusza Opozdy również nie możemy znaleźć zbyt wiele. Istnieją artykuły, które określają go mianem biznesmena, przez co możemy założyć, że mężczyzna zajmuje się prowadzeniem własnej firmy. Z rejestru KRS wynika, że przedsiębiorca prowadzi działalność w swoim miejscu zamieszkania czyli w Busku Zdroju. Pojawiały się również informacje o tym, że jest inwestorem. Jedną z jego najbardziej znanych inwestycji był zakup hotelu na Madagaskarze. Mowa o obiekcie na wyspie Nosy Be o nazwie Kintana Hotel Spa. Właśnie od tej inwestycji oraz pobytu na Madagaskarze rozpoczął się spór Dariusza Opozdy z córką oraz jej ówczesnym mężem aktorem Antkiem Królikowskim.

Dariusz Opozda – kto jest jego rodziną?

Jeśli chodzi o rodzinę Dariusza Opozdy również nie znajdziemy zbyt wielu informacji na jej temat. Wiemy, że jego matka Maria Opozda była radną z ramienia partii PiS. Została z tej roli usunięta po kontrowersyjnych wydarzeniach wokół swojego syna i wnuczki. Czego dotyczyły? Całą aferę dokładniej opisujemy poniżej. Jest ona bowiem jedyną, i niestety dość niechlubną przyczyną tego, że mężczyzna ten stał się postacią publiczną opisywaną przez gazety i portale plotkarskie.

Dariusz Opozda – obecny stan cywilny

Obecnie Dariusz Opozda jest rozwodnikiem i pozostaje w otwartym związku ze swoją kochanką, która była jedną z przyczyn zakończenia jego małżeństwa z matką Joanny Opozdy. Kim jest była żona Dariusza Opozdy? Na temat kobiety nie wiadomo wiele – wiemy natomiast, że ma na imię Małgorzata i prawdopodobnie była pielęgniarką. Para rozstała się w burzliwej atmosferze co stało się przyczyną późniejszych rodzinnych konfliktów i niesnasek.

Dariusz Opozda – czy ma dzieci?

O tym, że Dariusz Opozda jest ojcem znanej aktorki filmowej i serialowej Joanny Opozdy wspominaliśmy już kilkukrotnie. Warto jednak zaznaczyć, że nie jest to jedyne dziecko mężczyzny. Joanna ma bowiem siostrę Aleksandrę, która jest do niej bardzo podobna. Nie wiemy czym zajmuje się siostra Joanny, ponieważ kobieta nie udziela się publicznie. Prowadzi za to swój profil na Instagramie, z którego możemy wywnioskować, że jest osobą, która bardzo dużo podróżuje. W sieci możemy również znaleźć informacje o tym, że Dariusz Opozda jest również ojcem syna – nie są to jednak informacje potwierdzone, dlatego też nie chcemy powielać plotek i pogłosek.

Dariusz Opozda – Facebook i Instagram

Przywykliśmy do tego, że osoby, które pojawiają się na łamach portali plotkarskich najczęściej są bardzo aktywne w social mediach. Jak jednak wygląda to w przypadku Dariusza Opozdy? Jeśli chodzi o Facebook, mężczyzna nie posiada swojej oficjalnej strony a jedynie prywatny, zamknięty profil. Nieco bardziej jest aktywny na Instagramie – prowadzi tu swój profil, za pośrednictwem którego kierował zarzuty względem byłej już żony oraz córki Joanny. Odnosił się tam również do zarzutów, jakie mu stawiano. Wzbudził wówczas dość duże zainteresowanie internautów. Nie oznacza to jednak, że może pochwalić się imponującą liczbą obserwujących. Wprost przeciwnie. Obecnie jego konto śledzi bowiem zaledwie 3 tysiące użytkowników.

Dariusz Opozda – ciekawostki z życia

Mówiąc o ciekawostkach z życia Dariusza Opozdy warto po prostu przybliżyć kontrowersje, które związane są z mężczyzną. Zaczęło się od wypadku motocyklowego, który Dariusz Opozda miał ze swoją kochanką podczas pobytu na Madagaskarze. Po tym wydarzeniu oskarżył on swoją córkę Joannę oraz innych członków rodziny o nieudzielenie mu w tej sytuacji pomocy i wsparcia.
Sytuacja stała się jeszcze bardziej zaogniona w momencie, gdy Joanna Opozda wraz ze swoim ówczesnym mężem Antkiem Królikowskim udała się do domu ojca by odebrać swoje rzeczy. W sieci pojawiły się artykuły, że Dariusz Opozda zaatakował wówczas parę a nawet użył broni palnej. Aktorka, która była wówczas w ciąży w wyniku tego wydarzenia trafiła nawet do szpitala. Obie strony przedstawiały całkowicie inne wersje tej rodzinnej awantury i przerzucały się oskarżeniami w mediach społecznościowych. Policja rozpoczęła śledztwo, jednakże ostatecznie Dariuszowi Opoździe nie zostały postawione zarzuty dotyczące użycia broni palnej.