Aniela Bogusz – kim jest? Wiek, kariera i życiorys

Aniela Bogusz, obecnie znana szerzej jako Lil Masti to jedna z najbardziej barwnych oraz kontrowersyjnych postaci w polskim internecie. Influencerka, youtuberka oraz zawodniczka freak fightów cieszy się niesłabnącą na przestrzeni lat popularnością. Niejednokrotnie jest jednak również uczestniczką różnych skandali. Poznajmy lepiej jej postać oraz życiorys. 

Aniela Bogusz – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Aniela Bogusz urodziła się 3 kwietnia 1990 roku w Warszawie. Niestety, niewiele wiemy na temat jej edukacji czy życia sprzed kariery internetowej poza faktem, że zawsze była osobą bardzo aktywną fizycznie, która przez kilka lat aktywnie trenowała zapasy a nawet osiągała na tym polu pewne sukcesy. Aniela od zawsze chciała istnieć w przestrzeni publicznej o czym mogą świadczyć jej próby zdobycia popularności choćby przez udział w programie “Ugotowani” TVN.

Aniela Bogusz – kariera

Jest polską celebrytką i influencerką . Początkowo prowadziła kanał FitDevAngel ze swoją siostrą, Adą, gdzie zamieszczała filmy dotyczące zdrowego trybu życia, fitnessu i kulturystyki . Swoją prawdziwą karierę internetową rozpoczęła w 2015 roku pod pseudonimem SexMasterka. Publikowała tam filmy, które miały promować edukację seksualną, jednakże ich forma ze względu na odważne stroje, peruki czy pokazywanie gadżetów nie do końca była odpowiednia dla najmłodszej publiki, do której treści tego typu powinny docierać.W 2017 roku nagrała swój pierwszy utwór muzyczny „Poka Sowę”, który zdobył trzy miliony wyświetleń w 3 dni . W 2019 roku Aniela nagrała ostatni film w roli SexMasterki, w którym to pożegnała się z fanami i usunęła wszystkie swoje zdjęcia oraz filmy z mediów społecznościowych. Nie oznaczało to jednak końca jej kariery. Wprost przeciwnie. Konto na Youtube zmieniło nazwę na Lil Masti, co jest też nowym pseudonimem influencerki. Zajęła się ona wówczas głównie produkcją utworów muzycznych, które nie nawiązywały już tak odważnie do tematu seksualności. Następnie wstąpiła w szeregi jednej z organizacji freak fightowych – Fame MMA. Zarówno w niej, jak i w konkurencyjnej organizacji High Ligue odniosła liczne sukcesy pokonując między innymi zawodniczki takie jak Zusje czy Marta Linkiewicz. Obecnie posiada pas mistrzowski Fame MMA. Ogłosiła informację o zakończeniu kariery zawodniczki MMA ze względu na chęć założenia rodziny. Nadal pozostaje aktywna na portalu Youtube oraz na Tik Toku, gdzie chętnie dzieli się z widzami swoimi przepisami na wegańskie potrawy.

Aniela Bogusz – rodzina

Lil Masti nigdy nie ukrywała, że jest osobą niezwykle rodzinną i chętnie pokazuje swoją rodzinę na wspólnych materiałach w serwisie Youtube. Najbardziej znanym członkiem jej rodziny jest oczywiście jej siostra o imieniu Ada, z którą swego czasu wspólnie nagrywały filmy o tematyce fitnessu. Ma również drugą siostrę Olę.  Z produkcji Anieli możemy jednak wywnioskować również, że jest bardzo silnie związana ze swoją mamą oraz babcią. Wszystko wskazuje na to, że ojciec Lil Masti niestety, nie jest obecny w jej życiu. Obecnie tworzy już własną rodzinę, którą coraz chętniej i częściej pokazuje w mediach społecznościowych.

Aniela Bogusz – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Aniela Bogusz pozostaje panną. Nie oznacza to jednak, że jest stanu wolnego. Choć przez wiele lat ukrywała partnera, z którym jest związana obecnie wiemy już, że jest to Tomasz Woźniakowski, z którym tworzy udany związek od 6 lat. Przez kilka lat ukrywała jego twarz i nazywała swoim “Tygryskiem”. Ujawniła kim jest w 2020 roku. Obecnie para jest po zaręczynach oraz aktywnie działa razem w internecie. Partner Anieli Bogusz pojawia się na jej zdjęciach w portalach społecznościowych oraz na filmach, które publikuje na You Tube. Parę łączą też sprawy biznesowe, o czym mogą świadczyć chociażby wspólne konsultacje u doradcy podatkowego Sławomira Mentzena.

Aniela Bogusz – dzieci

Aniela Bogusz, mimo swojej dość kontrowersyjnej kariery i osobowości nigdy nie ukrywała, że jej celem jest założenie prawdziwej rodziny oraz posiadanie dzieci. Jej marzenie wkrótce się spełni, ponieważ Lil Masti jest w zaawansowanej ciąży. O tym fakcie poinformowała swoich widzów najpierw ogłaszając porzucenie kariery zawodniczki freak fightów i zapowiadając staranie się o dziecko. Zaledwie kilka tygodni później pochwaliła się zaś emocjonalnym nagraniem z odczytywania wyniku testu ciążowego, które również wywołało spore kontrowersje ze względu na jej reakcję. Niedawno Aniela na swoim kanale opublikowała film z imprezy gender reveal, dzięki czemu wiemy już, że para spodziewa się córki.

Aniela Bogusz – Facebook i Instagram

Jako autorka filmów na Youtube oraz influencerka Aniela Bogusz musi pozostawać aktywna w mediach społecznościowych. Posiada własny fanpage na Facebooku, jednak jej prawdziwym medium, z którego korzysta najczęściej jest zdecydowanie Instagram. Na profilu @lilmasti posiada obecnie 1,2 miliona obserwujących co jest naprawdę imponującym wynikiem. Na koncie tym zobaczymy zdjęcia z sesji zdjęciowych, obecnie najczęściej ciążowych, rolki z podróży oraz liczne materiały sponsorowane.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

Aniela Bogusz – ciekawostki z życia

Jak wspominaliśmy, Aniela Bogusz to dość kontrowersyjna i barwna postać, dlatego też nie brakuje ciekawostek związanych z jej życiem i działalnością. Wśród nich wymienić możemy między innymi fakt, że przez sześć lat trenowała zapasy, była również uczestniczka zawodów Bikini Fitness. Swego czasu pochwaliła się, że na swojej działalności jako Sex Masterka udało jej się zarobić aż 4 miliony złotych w przeciągu roku. Ciekawostką może być również fakt, że Lil Masti przyjaźni się z inną youtuberką – Angeliką Trochonowicz, znaną jako Andziaks. Może wydawać się to dziwne ze względu na całkowicie inny wizerunek w sieci, jednak panie pozostają w bliskiej relacji już od wielu lat.