Julia Nowak – kim jest? Wiek, kariera, życiorys

Partnerki piłkarzy polskiej reprezentacji cieszą się sporym zainteresowaniem i często budują karierę w mediach społecznościowych. Jedną z takich kobiet jest bez wątpienia Julia Nowak – podziwiana nie tylko za swoją urodę, ale również miłe usposobienie oraz imponującą karierę. Kim dokładnie jest Julia Nowak? Ile ma lat? Jak wyglądał jej życiorys? Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego o tej postaci.

Julia Nowak – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Zacznijmy od początku a więc od przedstawienia najważniejszych informacji o Julii Nowak, a właściwie już Bednarek. Julia urodziła się w 1997 roku, 4 kwietnia. Oznacza to, że obecnie ukończyła 26 lat. Urodziła się w Częstochowie. Choć wiele osób zna ją głównie jako żonę piłkarza nie można odmówić jej charyzmy i pomysłu na siebie. Mimo stosunkowo niewielkiego wzrostu oraz wymiarów odbiegających od ogólnie przyjętego kanonu Julia Nowak odniosła liczne sukcesy w modelingu. Jej wymiary to 60 cm wzrostu, 86 cm w biuście, 64 w talii i 80 w biodrach.

Julia Nowak – kariera

Jak wspominaliśmy wyżej, Julia Nowak realizowała się zawodowo jako fotomodelka. Jej niewątpliwa uroda pozwoliła jej na osiągnięcie wyniku ponad 820 tysięcy odwiedzin na portalu dla modelek Maxmodels. To jednak nie wszystko. Kobieta brała udział w sesjach fotograficznych dla wielu znanych marek – od firm odzieżowych poprzez producentów kosmetyków. Niewiele osób wie jednak, że w przeszłości zajmowała się także projektowaniem własnej biżuterii jak również i tworzeniem grafik. Z cała pewnością nie możemy więc powiedzieć, że Julia Nowak jest znana jedynie ze swojego związku z piłkarzem reprezentacji. Dziewczyna od najmłodszych lat wyróżniała się bowiem kreatywnością i artystycznym zacięciem. Obecnie, dzięki zasięgom jakie posiada na mediach społecznościowych jest również influencerką, która nawiązuje liczne współprace reklamowe.

Julia Nowak – rodzina

Niestety, nie możemy powiedzieć zbyt wiele o rodzinie Julii Nowak, ponieważ bardzo mocno stara się dbać ona o prywatność swoich najbliższych. Obecnie wiemy jedynie, że jest szczęśliwą mężatką oraz mamą a także posiadaczka pieska – buldoga francuskiego, którego z całą pewnością możemy zaliczyć do grona jej szczęśliwej rodziny. Z racji kontraktu piłkarskiego swojego męża na co dzień mieszka w Londynie.

Julia Nowak – stan cywilny. Kto jest jej mężem?

Jak wspominaliśmy we wstępie Julia Nowak jest jedną z polskich WAG’s czyli żon piłkarzy a dokładniej Jana Bednarka, który jest członkiem reprezentacji Polski, jak również piłkarzem Atletico Villa. Para poznała się za pośrednictwem portali społecznościowych a dokładniej Instagrama. Jak wspomina Julia są razem od 2017 roku. Jednak to w 2020 roku para postanowiła zaręczyć się i, co miało miejsce na malowniczej wyspie Mykonos. Ślub pary odbył się dwa lata później a szczęśliwa Julia poszczyciła się kilkoma pięknymi fotografiami z tego wydarzenia na swoich mediach społecznościowych.

Julia Nowak – dzieci

Kiedy mówimy o znanych kobietach kwestia macierzyństwa jest jedną z często poruszanych. Nie zawsze jest to stosowne, jednak w przypadku Julii Nowak nie mamy tego problemu. Modelka razem ze swoim mężem Janem Bednarkiem są szczęśliwymi rodzicami córki Lilly, która urodziła się w 2021 roku. Już w czasie ciąży Julia Nowak chętnie dzieliła się tą nowiną i nie ukrywała swojej radości z odmiennego stanu. Póki co, śliczna blond dziewczynka nie doczekała się rodzeństwa, niemniej jednak z prorodzinnego podejścia Julii oraz radości, jaką manifestuje pokazując swoje macierzyństwo możemy prognozować, że nie będzie to jedyna pociecha tej pary.

Julia Nowak- Facebook i Instagram

Jak można się spodziewać, Julia Nowak zajmująca się obecnie nie tylko fotomodelingiem ale również działalnością jako influencerka musi dbać o swoją obecność w mediach społecznościowych. Obecnie skupiła się głównie na platformie Instagram, gdzie jej konto śledzone jest przez 127 tysięcy obserwujących. W przeszłości prowadziła również swoje konto na portalu Facebook, jednakże jej profil fanowski Julia Nowak photomodel nie jest już aktualizowany od dłuższego czasu. Niemniej, osoby będące ciekawe jak modelka wyglądała w przeszłości wciąż mogą podziwiać jej wcześniejsze zdjęcia z licznych sesji fotograficznych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Julia Bednarek (@juuulencja)

Julia Nowak – ciekawostki z życia

Wbrew pozorom Julia Nowak dość dobrze strzeże swoją prywatność, dlatego też znalezienie pikantnych ciekawostek z jej życia bywa dość trudne. Fanów influencerki z pewnością zainteresuje fakt, że interesowała się protetyką i wciąż rozważa dalszą karierę w tym zawodzie. Z pewnością pokazuje nam to, że poważne myśli o swojej przyszłości i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zarówno kariera sportowa, jak i ta w social mediach może się skończyć i warto mieć poważny zawód w ręku.
Drugą ciekawostką, którą możemy się podzielić jest fakt, że pomimo tego, iż na co dzień para mieszka za granicami naszego kraju córeczka Julii Nowak przyszła na świat w Poznaniu.
Podsumowując, zachęcamy do obserwowania dalszych poczynań Julii Nowak – jest to bowiem nie tylko przepiękna, ale również inspirująca kobieta, która przekazuje swoim obserwującym wartościowe treści i inspiruje do realizacji własnych marzeń.