Radosław Majdan trenuje z rocznym Heniem. Na zdjęciu zabawna wpadka!

Radosław Majdan (49 l.) miał trzy żony – Sylwię Koperkiewicz, Dorotę Rabczewską oraz obecną małżonkę – Małgorzatę Rozenek.

I dopiero z trzecią żoną Radek Majdan doczekał się potomka, choć nie obyło się bez kłopotów. Podobnie jak Staś i Tadzio, również Henio został poczęty dzięki metodzie in vitro.

 

Henryk Majdan urodził się 10 czerwca 2020 roku i od razu stał się oczkiem w głowie rodziny. Uroczy bobas często gości na profilach swoich rodziców i wzbudza zachwyt internautów.

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Obecnie chłopiec ma już rok i cztery miesiące i dumny tata zachęca małego do gry w piłkę. Zamieścił właśnie kilka zdjęć z treningu z synkiem.

 

Henio💙już po pierwszym treningu z Tatą⚽️💪😁co prawda jeszcze nie ustaliliśmy pozycji, Bramkarz🥅, czy Napastnik⚽️? #dzidziusmajdana

– napisał.

 

Jednak Radek i Henio zaliczyli zabawną wpadkę. Otóż rodzina Majdanów znana jest z tego, że “wszystko” ma, a na zdjęciach jakie zamieszczają wszystko musi do siebie pasować. I tak na przykład cała rodzina pozuje w podobnych ubraniach, dodatki są pod kolor itp.

 

Tymczasem mały Henryk dostał piłkę z zupełnie innej bajki. I to dosłownie! Nie jest to bowiem piłka z nadrukiem imitującym prawdziwą piłkę footbolową, ani inna w neutralnym, męskim kolorze. Otóż “dzidziuś Majdana” trenuje z piłką z postaciami z filmu, jakim pasjonują się dziewczynki, a chodzi o “Krainę Lodu” i Elsę oraz Annę.

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Ten widok serdecznie rozbawił internautów:

 

Ej Frozen?🤦🏻 Radzio na piłce powinien być twój autograf !!!🔥⚽️ Ok, wujek załatwi Heniowi🤪😘

 

Widać chłopak „Ma tę moc…”😂

 

Piłka z Elzą 😄 to tak jak prawdziwy facet różu sie nie boi …to prawdziwy piłkarz zagra piłką z Elzą 😘 kocham Pana żonę 😉

 

Ciekawe, czyim pomysłem było podarowaniu Heniowi właśnie takiej piłeczki?

 

>>>Ewa Farna żartuje ze swojej figury: “wepchnęli mnie w rozmiar 36”😆 (FOTO)

 

https://www.instagram.com/p/CUzxPaLDQym/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.