Sylwia Spurek ukrywała swój ślub. Wiemy KIM jest jej mąż!

Sylwia Spurek (45 l.) Poseł do Parlamentu Europejskiego od 2019 z ramienia partii ” Zieloni – Wolny Sojusz Europejski”.

Posłanka związana jest też z partią Wiosna Roberta Biedronia i znana jest ze swoich zdecydowanych poglądów. Sylwia Spurek obroniła doktorat dotyczący prawnych aspektów przeciwdziałania przemocy w rodzinie, ze skupieniem na izolacji sprawcy od ofiary.

 

Poglądy Europosłanki są bardzo zdecydowane. Uważa na przykład, że „przemoc ma płeć i jest to płeć męska”. Jest także obrończynią zwierząt i weganką, co bardzo często podkreśla w różnych wypowiedziach. Jeszcze do niedawna Sylwia Spurek była zwolenniczką wolnych związków. Jak się jednak okazało, już ponad rok temu wyszła za mąż i do tej pory ukrywała ten fakt!

 

https://www.instagram.com/spureksylwia/

 

Dopiero teraz posłanka przyznała, że już w czerwcu 2020 r. wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem – Marcinem Anaszewicz. Skłoniły ich do tego względy praktyczne, a konkretnie ograniczenia związane z koronawirusem:

 

Przekraczaliśmy wiele granic i na wielu z nich musieliśmy udowadniać, że jesteśmy osobami bliskimi, mieszkamy ze sobą, jesteśmy razem od niemal 20 lat. Poczuliśmy, że będąc ze sobą tyle lat, mając wspólny kredyt na mieszkanie, jesteśmy na gruncie prawa obcymi osobami dla siebie.

– przyznał Anaszewicz w rozmowie z Faktem.

 

https://www.instagram.com/spureksylwia/

 

Kim jest Marcin Anaszewicz?

 

Urodził się 20 września 1976 roku. Z wykształcenia jest politologiem i prawnikiem. Zanim zaangażował się w politykę, pracował w marketingu Poczty Polskiej. Później został współpracownikiem Roberta Biedronia w Słupsku, następnie odpowiadał za organizację kampanii wyborczych polityka. Jest też prezesem Green REV Institute. Podobnie jak żona, jest weganinem.

 

>>>Partner Moniki Richardson ujawnił rodzinną tajemnicę. Ojciec ukrywał to przed nim przez całe życie!

 

https://www.instagram.com/p/CQk7g5JHirS/

 

https://www.instagram.com/p/CUqGHKJoWDf/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.