Oskar Cyms – ile ma lat ten znany piosenkarz? Kim jest jego dziewczyna i rodzice?

W naszym kraju nie brakuje młodych, uzdolnionych piosenkarzy, którzy stopniowo budują coraz większą popularność. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Oskar Cyms. Ten przystojny, utalentowany piosenkarz może poszczycić się naprawdę udanymi piosenkami oraz sympatią swoich słuchaczy. Wielu z nich zastanawia się jakie były początki jego kariery oraz jak wygląda jego życie prywatne. Postanowiliśmy to ustalić. Przeanalizowaliśmy fakty dostępne w sieci i zebraliśmy najważniejsze z nich.

Oskar Cyms – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Oskar Cyms pochodzi z Nowego – miasta w województwie kujawsko-pomorskim. Urodził się 26 lipca 2000 roku, co oznacza, że niedługo skończy 24 lata. Jako dziecko był bardzo aktywny. Trenował karate oraz uczęszczał na zajęcia chóru. W pewnym momencie porzucił sport na rzecz muzyki. Ukończył  II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu. Studiował na kierunku informatyka i ekonometria. Jako nastolatek zarabia śpiewając w zespole kościelnym.

Pracował również w drogerii oraz na winobraniu we Francji. Swój głos wykorzystywał również jako pracownik infolinii na temat szczepień. Przez pewien czas śpiewał na ulicach Sopotu zbierając środki od przechodniów i turystów. Wiele osób zastanawia także wzrost Oskara Cymsa, niestety w sieci nie znajdziemy informacji na temat tego ile wzrostu ma mężczyzna.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez OSKAR CYMS (@cymsu)

Oskar Cyms – kariera

Oskar Cyms to nie tylko piosenkarz ale również autor tekstów, który zyskał popularność dzięki swoim utworom ze ścieżek dźwiękowych do filmów z serii „365 dni” na platformie Netflix.  Zaczynał od publikowania nagrań na YouTube. Liczne covery znanych utworów, które wykonywał bardzo przypadły do gustu użytkownikom serwisu. W 2023 roku wygrał 18. edycję programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, imitując takich artystów jak Eminem, Passenger czy Robert Gawliński.

W tym samym roku wydał swój debiutancki album „Nigdy wcześniej”, który promował trasą koncertową po Polsce. Jego największe przeboje to „Daj mi znać”, „Niech mówią” i „Na niebie”, za które otrzymał certyfikaty złotych płyt. Nagrywał w duecie ze znaną Youtuberką Wersow – wspólnie stworzyli singiel pod tytułem “Chcesz pobyć sam”.W ostatnim czasie nagrał jedną z piosenek do nowej aranżacji “Akademii Pana Kleksa” gdzie zaśpiewał w duecie z Carlą Fernandes. Oskar Cyms jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących i utalentowanych wokalistów młodego pokolenia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez OSKAR CYMS (@cymsu)

Oskar Cyms – rodzina

Choć Oskar Cyms należy do grona artystów, którzy chętnie mówią o swojej młodości i początkach kariery jednocześnie jest także osobą, która dba o swoją prywatność i chroni swoich bliskich. W sieci nie znajdziemy żadnych informacji dotyczących jego bliskich poza jednym zdjęciem zamieszczonym na Instagramie z okazji Dnia Babci. Przedstawia ono dojrzałą kobietę i małego Oskara Cymsa na jej rękach. Z opisu dowiadujemy się, że niestety jego babcia już nie żyje. Nie wiemy jednak nic o jego rodzicach – nie wiadomo jak się nazywają ani czym się zajmują. Nie udało nam się także ustalić, czy piosenkarz posiada

Oskar Cyms – stan cywilny

Oskar Cyms jest kawalerem. Niemniej jednak miłośniczki jego twórczości muszą mieć świadomość, że serce mężczyzny jest zajęte. Z informacji, jakie znajdziemy na jego koncie Instagramowym wynika, że jest w związku z Julią Zawistowską. Kobieta jest aktywna w sieci, niemniej jednak nie jest osobą publiczną. Z tego co udało nam się ustalić, para niedawno obchodziła drugą rocznicę związku.

Oskar Cyms – dzieci

Wiele osób, którzy interesują się karierą Oskara Cymsa zastanawia się, czy młody mężczyzna ma dzieci. Odpowiedź brzmi: nie. Oskar Cyms nie posiada potomstwa. Jest w takim wieku, w którym większość osób nie myśli jeszcze o założeniu rodziny. To całkowicie zrozumiałe, że aktualnie skupia się więc na rozwoju swojej kariery zawodowej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez OSKAR CYMS (@cymsu)

Oskar Cyms – Facebook i Instagram

Oskar Cyms podobnie jak wielu innych młodych artystów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna w dzisiejszych czasach jest obecność w sieci. Nic więc dziwnego, że jest obecny w social mediach i stara się być tam jak najbardziej aktywny. Posiada konta zarówno na Facebooku, gdzie obserwuje go 35 tysięcy osób, jak i na Instagramie. W tej aplikacji radzi sobie znacznie lepiej, ponieważ jego oficjalne konto @cymsu obserwuje obecnie 121 tysięcy osób. Publikuje na nim nie tylko zdjęcia z koncertów czy przedstawia najnowsze projekty i utwory, ale również dzieli się fragmentami życia prywatnego.

Oskar Cyms – ciekawostki z życia

Oskar Cyms w wywiadach często wspomina swoje poprzednie zajęcia min. pracę na infolinii szczepionkowej, w której zdarzały się różne, dziwne sytuacje jak prośby o postawienie kart tarota. Mówi również o tym, że w sezonie śpiewając na ulicach Sopotu był w stanie zarobić naprawdę sporo. Jak sam wspomina, za godzinę występów udawało mu się zarobić nawet 1000 złotych. Pokazuje to, że Oskar Cyms należał do grona młodych osób, które nie czekają na pieniądze od rodziców, lecz starają się sami je zarobić.