Piotr Fiedler – kim jest ten znany pisarz i poeta? Ile ma lat? Czy ma dzieci i żonę?

Piotr Fiedler to artystyczna dusza, która wciąż nie jest znana szerszej publiczności. Ten nieco ekscentryczny poeta i publicysta budzi jednak coraz większe zainteresowanie. Jest osobą bardzo barwną, ciekawą a jednocześnie tajemniczą. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się zapytania o jego karierę oraz życie prywatne. Chcąc na nie odpowiedzieć przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zamieszczamy wszystkie najważniejsze informacje na jego temat. 

Piotr Fiedler – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Piotr Fiedler do poeta, który już od kilku lat wywołuje kontrowersje swoimi wpisami w internecie. Mimo otwartości i poruszania wielu trudnych i kontrowersyjnych tematów jest jednocześnie osobą dość skrytą, co sprawia, że znalezienie informacji na jego temat jest trudne. Wiadomo, że urodził się w 1980 roku. Nieznane jest jednak miejsce jego urodzenia. W sieci nie znajdziemy także informacji na temat jego dzieciństwa i młodości. Wiemy za to, że obecnie mieszka w Warszawie i chętnie prowadzi dość “imprezowy” styl życia. Bardzo często bywa w klubach, nie stroni również od alkoholu. Jest osobą kontrowersyjną, odbieraną jako nonszalancja a jednocześnie intryguje i przyciąga do siebie osoby, którym imponuje luz, jaki pokazuje na codzień. 

Piotr Fiedler – kariera

Piotr Fiedler to polski pisarz, poeta i publicysta. Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy to wydał swój pierwszy tomik poezji o tytule “Pod moim oknem gryzą się jeże”. W 2020 roku wydał swoją pierwszą powieść “Czułość”, która spotkała się z kontrowersjami ze względu na wulgarny język i treści erotyczne. Pisarz jest również autorem licznych artykułów i felietonów publikowanych w prasie i internecie. W 2021 roku Fiedler został redaktorem naczelnym magazynu “Książki. Magazyn do czytania”. Pisarz jest również związany z branżą filmową, gdzie pracował jako scenarzysta i reżyser. W 2019 roku wyreżyserował film dokumentalny “Kino na granicy”, który opowiada o kinie w Polsce i na Białorusi. W 2022 roku Fiedler zadebiutował jako aktor w filmie “Klub włóczykijów” w reżyserii Tomasza Szafrańskiego.

Fiedler Piotr

Piotr Fiedler – rodzina

Mimo swojego ekstrawertycznego trybu życia oraz odważnych tematów, które porusza w swoich wierszach, artykułach czy powieściach Piotr Fiedler jest osobą, która dba o swoją prywatność i niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia. Dlatego też w sieci nie znajdziemy informacji dotyczących jego rodziny. Nie wiemy kim są rodzice mężczyzny oraz czym się zajmują. Nie wiadomo również, czy Piotr Fiedler posiada rodzeństwo. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jego decyzję oraz prawo do zachowania prywatności jego rodziny.

Piotr Fiedler – związek 

Kontrowersyjna twórczość Piotra Fiedlera, która często ociera się o tematy związków, seksu oraz relacji z kobietami sprawia, że wiele osób zastanawia się, czy jest on z kimś związany. Mimo otwartości w poruszaniu tego typu tematów Piotr Fiedler jednocześnie dba o swoją prywatność i nie afiszuje się ze swoimi związkami. Jedyną informacją, jaką możemy znaleźć w sieci jest ta dotycząca jego związku z Magdaleną Popławską, która jest matką jego dziecka. Wiemy również, że relacja ta nie przetrwała próby czasu. Nie wiadomo również, czy było to małżeństwo czy jedynie związek partnerski. Nie wiadomo również, czy obecnie poeta jest z kimś związany.

Piotr Fiedler – dzieci 

Wiele osób, które widzą zarówno po twórczości mężczyzny, jak i po tym co publikuje w social mediach, że ma on dość luźne podejście do związków, zastanawia się, czy Piotr Fiedler ma dzieci. Znalezienie odpowiedzi na to pytanie mogłoby wydawać się trudne, jednak prawda wyszła na jaw przez przypadek. Dokładnie przez zdjęcie, które opublikowała na Instagramie matka dziecka Piotra Fiedlera. Jeden z dodanych hasztagów wyraźnie wskazywał na to, że jest on ojcem dziewczynki, którą urodziła aktorka Magdalena Popławska. Piotr Fiedler nie wypowiadał się na ten temat, jednakże identyczne zdjęcie zamieścił również u siebie. Może to wskazywać, że Zosia, bo tak ma na imię dziewczynka, rzeczywiście jest jego córką. Dziewczynka ma obecnie 8 lat.

poeta Piotr Fiedler

Piotr Fiedler – Facebook i Instagram

Dla Piotra Fiedlera obecność w sieci odgrywa bardzo ważną rolę. Doskonale bowiem zdaje sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach social media są najlepszą platformą komunikacji z czytelnikami. Na Facebooku posiada osobisty profil, który jest jednak publiczny. Dzięki temu każda osoba zainteresowania życiem Piotra Fiedlera może nie tylko obserwować go ale również komentować jego posty. Poeta nie posiada jednak konta na Instagramie. 

Piotr Fiedler – ciekawostki z życia

Nie da się ukryć, że w naszym kraju poeci nie mogą liczyć na milionowe kwoty za swoje dzieła a życie w Warszawie bywa drogie. Piotr Fiedler imał się więc różnych dodatkowych zajęć, które miały mu pomóc w uzyskaniu środków na życie. Jednym z ciekawszych zawodów, które wykonywał był zawód gondoliera w Wenecji. Przez kilka miesięcy mężczyzna zajmował się pływaniem gondolą a swoje przeżycia z tym związane opisywał w social mediach.