Nowy rok… Nowy biznes Anny Lewandowskiej! Trochę śmieszny – już poczuła się specjalistką? Nie traci czasu…

Anna Lewandowska od kilku dobrych rad promuje się jako specjalistka od zdrowego odżywiania. Na każdym kroku chwali się studiami, kursami i innymi “niepodważalnymi” dowodami jej wiedzy… Nawet już przyzwyczailiśmy się, że chce być niekwestionowanym autorytetem drogiej diety… to znaczy zdrowej diety! Jednak jej InstaStory nas rozbawiło, bo Anna zapowiedziała kolejną swoją działalność!

 

Lewandowska odkąd prowadzi bloga “Healthy plan by Ann”, to wszelkie swoje projekty oznacza “by Ann” – mamy więc “food by Ann”, “mom by Ann”, “diet by Ann”…

Teraz przeszła samą siebie! Wkrótce pojawi się “BABY BY ANN”!

Hmm…ile dzieci ma żona piłkarza, ze tak ochoczo bierze się za ten temat?

No tak… Anna Lewandowska urodziła już jedno dziecko, wiec będzie edukować Polaków jak należy pewnie układać maluszkom dietę. Może pójdzie o krok dalej i powstaną treningi dla maluchów?! Jakoś wydaje nam się średnią specjalistą, jeżeli chodzi o dzieci…bo chyba wciąż uczy się macierzyństwa? Urodziła dziecko pół roku temu? Już chce się wypowiadać w tym temacie? A może “Baby by Ann” będzie poświęcone wyłącznie Klarze?

Na pewno nie, już od jakiegoś czasu media nazwały córeczkę Roberta – “dzieckiem bez twarzy”, plecki małej znamy na pamięć. Chyba, że już mowa o kolejnym dziecku?

 

Co by to nie było, pewnie fanki Lewandowskiej będą piały z zachwytu, każdy pretekst jest dobry, żeby móc zobaczyć swoją idolkę. Cieki jesteśmy co będzie proponować w diecie dla najmłodszych? Jakąś “wszędzie dostępną” mąkę kasztanową?

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *