1 października 2023

WYCOFANO ze sprzedaży z SHELLA batony ANNY LEWANDOWSKIEJ! Nie uwierzysz, co W NIM ZNALAZŁ KLIENT! To ma być “zdrowa przekąska”?

Anna Lewandowska swój biznes rozszerzyła również o sprzedaż “zdrowych” przysmaków “Foods by Ann”. Zapewniając, że są tam kompozycje produktów wyłącznie sprawdzonych przez samą żonę piłkarza. Hm…co teraz powie, po tym, co znalazł jeden z klientów w jej batonie?

 

Feralny baton został zakupiony na stacji benzynowej “Shell”. Klient zgłosił się z reklamacją, że w zakupionym produkcie znalazł przezroczysty, kilkumilimetrowy element. Stwierdził, że może być to fragment plastiku lub szkła…

Według eska.pl  rzecznik “Shella” potwierdza informację o natychmiastowym wstrzymaniu sprzedaży batonów Lewandowskiej oraz, że ciało obce mogło trafić do produktów z orzechami.

 

Producent batonów “Foods by Ann” zdecydowała się wycofać ze sprzedaży cztery partie batonów.

 

O zaistniałą sytuację pytają fanki Lewandowskiej pod jej zdjęciami. Odpowiedział administrator profilu Instagrama “Foods by Ann”:

 

“Kilka partii batonów zostało wycofanych ze względu na możliwość wystąpienia zanieczyszczenia w jednym z surowców. Zdarzenie było incydentalne. Jednakże dbając o najwyższą jakość naszych produktów oraz mając na uwadze dobro klientów podjęliśmy decyzję o wycofaniu partii batonów w których wystąpił ten surowiec”.

 

Zdrowe batony? Tak je reklamuje Anna Lewandowska? Hm…swego czasu polecała je serwować dzieciom do szkoły na drugie śniadanie…

Pechowa z niej celebrytka! Jeszcze ludzie nie zapomnieli zdjęć z jej mokrymi pachami jak reklamowała dezodorant, a już jest wtopa z batonami…

Przynajmniej się Chodakowska ucieszy, która też wystartowała ze sprzedażą “zdrowych batonów”. Taka antyreklama produktów Lewandowskiej “jej nie zaszkodzi”.

 

źródło: eska.pl, instargram.pl

Dodaj komentarz